Sledovat Sony Česká republika

Bez hluku, bez kabelů a bez starostí: představujeme nová sluchátka WF-1000XM3 se špičkovým odstraněním okolního hluku

Tisková zpráva   •   Čvc 09, 2019 15:21 CEST

  • Vychutnejte si prémiový zvuk rodiny produktů 1000X s nejnovějšími skutečně bezdrátovými sluchátky
  • Nová úroveň ticha díky technologii Dual Noise Sensor a HD procesoru QN1e pro odstranění hluku (HD Noise Cancelling Processor)
  • Bezdrátový design, stabilní konektivita a pohodlné uchycení v uchu pro absolutní svobodu poslechu
  • Dlouhá výdrž baterie a funkce rychlého nabíjení učiní pravidelné cestování kvalitnějším
  • Poslouchejte podle svého gusta díky adaptivnímu ovládání zvuku (Adaptive Sound Control), programovatelnému dotykovému ovládání přímo na sluchátkách a hlasovému asistentu

Společnost Sony dnes rozšířila svoji renomovanou rodinu produktů 1000X o člena nové generace skutečně bezdrátových sluchátek – model WF-1000XM3. Technologie odstranění okolního hluku, představující špičku na současném trhu1, byla ještě zdokonalena díky HD procesoru starajícímu se o odstranění okolního hluku QN1e a technologii Dual Noise Sensor, která přináší výjimečný výkon při odstranění okolního hluku a zajistí, že uslyšíte hudbu a nic než hudbu.

O úroveň větší ticho

Sluchátka WF-1000XM3 jsou vybavena technologií Dual Noise Sensor, která spolupracuje s novým HD procesorem pro odstranění okolního hluku (HD Noise Cancelling Processor) QN1e. Společně zachycují a odstraňují okolní hluk, takže můžete veškerou vaši pozornost soustředit na hudbu. Díky technologii Dual Noise Sensor, jednomu přednímu mikrofonu a jednomu zadnímu mikrofonu na povrchu sluchátek, zachycují více okolního hluku a HD Procesor QN1e, určený pro odstranění okolního hluku, se aktivuje, jakmile detekuje ruch z okolí. Následně procesor vytváří invertované zvukové vlny, které kompenzují nepříjemný okolní hluk. Nejen, že tak odstraní více hluku o téměř jakékoli frekvenci, ale spotřebuje také méně energie. Ať už se jedná o jakýkoli hluk – od nepříjemných zvuků na palubě letadla po šum a ruch městských ulic, sluchátka jej zásadně omezí – takže si může vychutnat pouze vaší oblíbenou hudbu.

Úchvatný zvuk

Jak už je pro rodinu produktů 1000X charakteristické, můžete si se sluchátky do uší WF-1000XM3 užívat prémiovou kvalitu zvuku a uslyšíte hudbu přesně tak, jak to její autor zamýšlel. HD procesor QN1e odstraňující hluk dosahuje úchvatného zvuku také díky 24bitovému zpracování audio signálu a zesilovači. Funkce DSEE HX™ (Digital Sound Enhancement Engine HX) vylepšuje komprimovaná digitální data hudebních souborů včetně formátu MP3 a přibližuje je kvalitě audia ve vysokém rozlišení. Nyní se můžete plně ponořit do vysoce kvalitního zvuku, ať už posloucháte hudbu nebo si užíváte nejnovější film na cestách, a zpříjemnit si tak cestování.

Opravdu bez drátů

Bezdrátový design sluchátek do uší WF-1000XM3 vám umožní svobodně se pohybovat, aniž byste se zamotali do jakýchkoli kabelů. Sluchátka WF-1000XM3 jsou malá a lehká a vybavena nově vyvinutým BLUETOOTH® čipem umožňujícím přenos zvukového obsahu současně do pravého i levého sluchátka. Nejedná se tedy o konvenční přenos BLUETOOTH® signálu z levého do pravého sluchátka. V kombinaci s novou optimalizovanou konstrukcí antény je výsledkem vysoce stabilní spojení, takže se mezi vás a vaši hudbu už nic nedostane. Ke zlepšení došlo také u zpoždění zvuku při sledování videa. Nyní se proto můžete bez rušení ponořit do děje posledních filmových novinek, které na cestách sledujete na svém externím zařízení.

Sluchátka WF-1000XM3 byla speciálně navržena tak, aby poskytovala vylepšený komfort i stabilitu v uchu. Ergonomický tvar „tri-hold“ udrží sluchátka pevně v uších. Tomu slouží tři opěrné prvky v uchu. Povrch je vyroben z gumy s vysokým třením, která zajišťuje stabilní usazení v uchu. Se čtyřmi velikostmi hybridních koncovek a třemi velikostmi komfortních koncovek si můžete zvolit takové, které vám dokonale padnou.

Chytré a pohodlné

HD procesor pro odstranění okolního hluku QN1e má nízkou spotřebu energie, zlepšuje výdrž baterie a výrazně prodlužuje čas poslechu. S aktivovaným odstraněním okolního hluku můžete poslouchat až 24 hodin[1] díky elegantnímu pouzdru sluchátek WF-1000XM3, které zároveň slouží jako nabíječka a dokonale poslouží k dobití baterie, ať jste doma nebo na cestách. Sluchátka mají navíc funkci rychlého nabíjení – pouhých 10 minut nabíjení vám zajistí až 90minutovou výdrž baterie.

Díky šikovnému režimu Quick Attention můžete komunikovat, aniž byste museli sluchátka vyndávat. Jednoduše se dotkněte dotykového panelu na levém sluchátku, tím rychle ztlumíte hudbu, aktivujete Ambient mode pro zesílení okolního hluku, takže uslyšíte všechna oznámení. Kromě toho vám programovatelné dotykové snímače na sluchátkách[2] umožní snadno přehrávat, zastavit či přeskakovat skladby nebo aktivovat hlasového asistenta jednoduchým poklepáním. Nová funkce Wearing Detection navíc automaticky zastaví hudbu, když si jedno ze sluchátek vyndáte z ucha a začne opět přehrávat, jakmile si sluchátko umístíte zpět do ucha, takže vám nikdy neuteče jediný tón.

Model je optimalizovaný pro Google Assistant[3], takže svoje sluchátka můžete ovládat hlasem. To z vašich sluchátek WF-1000XM3 dělá dokonalého společníka na cesty. Sluchátka jsou také kompatibilní s aplikací Sony | Headphones Connect, která nabízí možnost uzpůsobit si nastavení zvuku, úrovně odstranění hluku při jednotlivých činnostech, ovládání dotykem a další.

Model WF-1000XM3 bude dostupný od srpna 2019.

Specifikace produktu naleznete na:

https://www.sony.cz/electronics/truly-wireless/wf-1000xm3

[1] Až 24 hodin s aktivovaným odstraněním okolního hluku (6 hod x 3 nabití) a 32 hodin s vypnutým odstraněním okolního hluku (8 hod x 3 nabití). Pouzdro zajistí až tři další dobití.

[2] Nastavitelné prostřednictvím aplikace Sony | Headphones Connect.

.

[3]Google je obchodní známka Google LLC.

O společnosti Sony

Společnost Sony je zábavní společnost, jež staví na preciznosti a jedinečnosti svých technologií. Cílem společnosti je prostřednictvím svých produktů a kreativity probudit emoce u samotných spotřebitelů i firem a zároveň jim dát pocit, že se produkty staly jejich neodmyslitelnou součástí a mohou si tak kousek unikátnosti vychutnat každý den – od her a síťových služeb po hudbu, fotografie, spotřební elektroniku a finanční služby. Další informace jsou k dispozici na: http://www.sony.net/

Přiložené soubory

Dokument Word