Sledovat Sony Česká republika

Hudba z mnoha zdrojů se špičkovou kvalitou zvuku: představujeme nový Walkman® od Sony, model NW-ZX507

Tisková zpráva   •   Zář 05, 2019 15:05 CEST

  • Vychutnejte si zvuk ve vysokém rozlišení díky sofistikovaným audio technologiím
  • Užívejte si hudbu ve vysoké kvalitě z různých zdrojů včetně vaší oblíbené streamovací služby
  • Prémiový design pro luxusní poslech

Společnost Sony dnes představuje svůj nový Walkman®, NW-ZX507 s Androidem™[1] a Wi-Fi, který vám umožní užívat si hudbu z mnoha zdrojů. Přímo na zařízení si můžete jednoduše pustit skladby prostřednictvím svých oblíbených služeb pro streamování a stahování hudby, aniž byste museli dělat kompromis v kvalitě zvuku.

Libozvučná technologie

S modelem NW-ZX507 si vychutnáte vysokou kvalitu zvuku díky Φ 4,4mm balanced jacku, nativnímu DSD (11,2 MHz)[2] a přehrávání PCM 384kHz/32bit podporovanému technologií S-master HX™. Můžete se tak nechat pohltit zvukem ve vysokém rozlišení. Novinka disponuje také technologií DSEE HX™, která vylepšuje stávající hudební složky tak, aby se kvalitou co nejvíce blížily k vysokému rozlišení. Procesor DSEE HX™ funguje dokonce i tehdy, když hudbu streamujete[3]. NW-ZX507 navíc podporuje bezdrátové přehrávání audia ve vysokém rozlišení (Hi-Res Audio Wireless) prostřednictvím LDAC, takže nyní můžete poslouchat hudbu přesně tak, jak ji máte rádi.

Model NW-ZX507 snadno dosahuje špičkové kvality zvuku díky prémiovému provedení konstrukce. Tělo přehrávače se skládá z frézovaného hliníkového rámu a frézovaného měděného bloku, díky němuž dosahuje čistého a silného zvuku, zatímco nově vyvinutý kondenzátor FTCAP (high polymer capacitor) a elektrochemický dvouvrstvý kondenzátor EDLC (Electric Double-Layer capacitor) společně zajišťují výrazné basy. Komponenty, jako je vynikající zvukový rezistor a výjimečně kvalitní letování, přinášejí čísté vokály a zvuk, který dává vyniknout každému detailu skladby.

Rozšiřte svoji sbírku hudby

Android™ a Wi-Fi vám poskytnou snadný přístup k milionům skladeb, které můžete streamovat nebo stahovat prostřednictvím oblíbené aplikace přímo na vašem Walkmanu®, nebo jej můžete připojit k počítači, čímž získáte pohodlný přístup ke své sbírce hudby.

Luxusní poslech

Díky 3,6palcovému displeji, který disponuje dotykovým panelem, bude ovládání Walkmanu pohodlné a stylové. Model je také vybaven šikovným portem USB Type-C™ a slotem pro micro SD karty, po straně se nacházejí tlačítka, která zajišťují snadné používání. Model NW-ZX507 přináší autentický zvuk v kompaktním a elegantním těle. Navíc s výdrží baterie až 20 hodin[4] můžete bezstarostně poslouchat jedno album za druhým. Dostupný bude v černém provedení.

Novinka je kompatibilní s aplikací Original Music Player od Sony, takže si zvuk můžete nastavit pro ten nejlepší zážitek z poslechu.

Model NW-ZX507 bude v prodeji od listopadu 2019.

Specifikace produktu naleznete na: https://www.sony.cz/electronics/hd-walkman-digitalni-hudebni-prehravace/nw-zx500-series

[1] Android je ochrannou známkou společnosti Google LLC.

[2]Vyžaduje vyvážené připojení.

[3]Vyžaduje připojení pomocí kabelu.

[4]Při použití aplikace Sony original music player a přehrávání MP3 s nevyváženým připojením.

Společnost Sony je zábavní společnost, jež staví na preciznosti a jedinečnosti svých technologií. Cílem společnosti je prostřednictvím svých produktů a kreativity probudit emoce u samotných spotřebitelů i firem a zároveň jim dát pocit, že se produkty staly jejich neodmyslitelnou součástí a mohou si tak kousek unikátnosti vychutnat každý den – od her a síťových služeb po hudbu, fotografie, spotřební elektroniku a finanční služby. Další informace jsou k dispozici na:http://www.sony.net/

Přiložené soubory

Dokument Word