Sledovat Sony Česká republika

Letní párty

Tisková zpráva   •   Čvn 04, 2018 16:08 CEST

Teplota roste s každým dnem, je čas jít do parku, uspořádat párty a naplánovat si vlastní festival na střeše. Společnost Sony vybrala řadu produktů, které se postarají o nezapomenutelnou letní párty.

Párty kdykoli a kdekoli s reproduktory EXTRA BASS

Ať už se jedná o párty na pláži nebo na festivalu, připravte si choreo s reproduktory EXTRA BASS s technologií Bluetooth od Sony. Modely SRS-XB21, SRS-XB31 a SRS-XB41 jsou perfektní pro milovníky elektronické hudby. Tyto bezdrátové reproduktory mají dlouhou výdrž baterie, odolnost proti nárazu, nabízejí DJ funkce a zajišťují silný zvuk. Díky LIVE SOUND je zvuk velmi realistický, což vám dodá pocit, jako byste byli na hudebním festivalu.

Modely jsou vybaveny disco světly, které se přizpůsobují rytmu hudby. Stroboskopy jsou integrovány do modelů XB31 a XB41 a jsou umístěny jak vodorovně, tak vertikálně. Díky USB portu si můžete nabíjet také svůj smartphone.

Chvíle odpočinku se sluchátky s funkcí odstranění okolního hluku

Po hlučné párty vám WH-1000XM2 nabízí chvilku relaxace. Tato sluchátka optimálně blokují okolní hluk. Model WH-1000XM2 je vybaven nejlepší technologií na světě pro odstranění okolního hluku, funkcemi Ambient Sound a Personal Nocy Canceling Optimizer. Dotykem ruky na vnější straně sluchátek 1000XM2 je funkce odstranění okolního hluku dočasně deaktivována. Takže můžete konverzovat nebo poslouchat okolní zvuky, aniž byste museli sluchátka vypínat.

Kromě pohodlného portu a výdrži baterie až 30 hodin mají tato sluchátka také funkci rychlého nabíjení, díky které si můžete vychutnávat 70 minut hudby po pouhých 10 minutách nabíjení. WH-1000XM2 jsou ideální na festival nebo jen tak při odpočinku ve stanu.

Vylepšete afterpárty s vysoce výkonným audiosystémem

Zakončete festival afterpárty. Díky High Power Audio systému můžete vytvořit nejlepší párty, ať jste kdekoliv. MHC-V41D, MHC-V71D a MHC-V81D přináší výkonný zvuk a nabízejí různé DJ funkce. Tyto zábavné systémy – vše v jednom – jsou snadno přenosné a také velmi kompaktní.

Párty reproduktory poskytují výkonný zvuk díky technologii Smart High Power. Technologie EXTRA BASS zaručuje hluboké basy a intenzivní festivalovou atmosféru. Navíc technologie Clear Audio + a DSEE doplňují reproduktory o reprodukci přirozeného zvuku.

Modely V71D a V81D přináší "Spread Sound Generator", tvůrce párty atmosféry. Díky této aplikaci je zvuk rozptýlen po celé místnosti. Špičkový model (MHC-V81D) je vybaven funkcí 360 ° LIVE SOUND. Výsledek: světla jsou všude a taneční parket se přemění na skutečnou diskotéku. Navíc jsou tyto reproduktory vybaveny také technologií LIVE SOUND.

Top High Power Audio systém

Vysoce výkonný High Power Audio systém vám pomůže přenést atmosféru a zvuk jako na festivalu. Model MHC-V90DW je impozantní, přináší velmi výkonný zvuk a take nabízí různé DJ funkce.

Stejně jako ostatní High Power Audio systémy je model MHC-V90DW vybaven technologií Smart High Power a technologiemi EXTRA BASS, Clear Audio + a DSEE. Model MHC-V90DW je 170 cm vysoký a stane středem každé párty.Integrované osvětlení vytváří skutečnou disco atmosféru.

Barevná párty světla promítají vzory na stěnu za sebou, zatímco jasná světla v reproduktorech svítí. Tento systém "vše v jednom" je snadno transportní a je také velmi kompaktní.

100% festivalový fotoaparát: technická dokonalost a kompaktní design

Chcete zachytit každý okamžik festivalu ve vysoké kvalitě? Díky APN RX0 to je možné. Tento fotoaparát nabízí nejlepší kvalitu obrazu řady Sony RX v robustních a ultrakompaktních funkcích. Je ideální volbou na festivaly díky voděodolnosti, odolnosti proti nárazu i tlaku.

RX0 je vhodný pro pořizování snímků i videí a může být také použit v konfiguraci s více kamerami. To vám umožní pořizovat fotografie, videa nebo obrázky v super-slow motion z různých úhlů.

S hmotností 110 gramů a rozměry 59 mm x 40,5 mm x 29,8 mm je zařízení velmi kompaktní. RX0 je navíc možné použít k pořizování snímků a videí v obtížných podmínkách – na festivalu, při dešti nebo v prašném prostředí. Fotoaparát je ideální pro outdoorové aktivity a je velmi praktický díky kompaktní velikosti.

Společnost Sony je vedoucí výrobce produktů na poli audio, video, her, komunikace, klíčovacích zařízení a informačních technologií jak pro spotřebitele, tak i pro profesionální trh. Společnost Sony zastává díky svému podnikání v hudebním a zobrazovacím průmyslu, v odvětví počítačové zábavy a online služeb unikátní pozici světového jedničky elektronického a zábavního průmyslu. Sony zaznamenala ve fiskálním roce končícím k 31.3.2018 úhrnné roční prodeje ve výši přibližně 77 miliard USD. Globální webová stránka společnosti Sony: http://www.sony.net/

Přiložené soubory

Dokument Word