Sledovat Sony Česká republika

Nejnovější AV přijímač do auta od Sony s větším displejem a aktualizovanou mobilní konverzí

Tisková zpráva   •   Srp 30, 2018 14:57 CEST

  • Nový velký dotykový 6,95” displej Clear Responsive Touchscreen
  • Snadná integrace chytrých telefonů s Apple CarPlay* a Android Auto™** umožňuje komunikaci, navigaci a ovládání hudby na vašem telefonu, to vše bezdotykově
  • Podporuje DAB/DAB+ pro větší výběr rozhlasových stanic

Sony opět rozšířilo svou pestrou nabídku audiosystémů pro automobily a představuje nový audio přijímač do aut XAV-AX3005DB, který vám nabídne vše, co potřebujete pro příjemnou jízdu bez stresu, včetně 6,95” velkého dotykového displeje Clear Responsive Touchscreen.

Konektivita s chytrými telefony, která vám usnadní cestu

AX3005DB umožňuje „chytřejší“ řízení a podporuje navigaci, komunikaci a přehrávání hudby z vašeho telefonu pomocí hlasového ovládání. To vše umožňuje prostřednictvím Apple CarPlay* a Android Auto™**, které víc než kdy dřív usnadňují použití telefonu na cestách.

Apple CarPlay přináší chytřejší a bezpečnější způsob, jak v autě používat iPhone. CarPlay komplexně integruje iPhony, displej i ovládání audia. Nyní můžete uskutečňovat hovory, máte přístup k vaší hudbě, můžete odesílat a přijímat zprávy, nechat se optimálně navigovat v závislosti na provozu a mnoho dalšího, a přitom se můžete dál soustředit na cestu.

Android Auto přináší snadnější způsob, jak používat telefon v autě. Byl vytvořen pro bezpečnost a pohodlí. Díky Google Assistant v Android Auto můžete zůstat soustředění, bavit se, přitom sledovat cestu a mít ruce na volantu. To vše jen pomocí hlasových pokynů.,

Buďte v obraze s DAB

Nový audio přijímač do auta AX3005DB vám umožní čistý poslech vašich oblíbených rozhlasových stanic i v budoucích letech. S vestavěným tunerem DAB/DAB+ zajistí, že budete připraveni na budoucí změny ve vysílání.

Funkce audia pro fanoušky vysoce kvalitního zvuku

Kromě vysokého výkonu 4x55W vás tento AV přijímač přiměje, abyste si užívali technologii EXTRA BASS™***, která překoná zvuk motoru a reprodukuje čistý i jasný zvuk basů při jakékoli úrovni hlasitosti. Další výhodou je optimalizace zvuku, kdy technologie DSO (Dynamic Stage Organizer) vytváří živější zvuk, jako by před vámi byly další reproduktory. Přijímač je prostřednictvím USB terminálu také kompatibilní s hudebními soubory FLAC. To znamená, že přehrává komprimované audio bez jakékoli ztráty kvality. Myslí také na možnost dalšího rozšíření do budoucna: tři výstupy pre-out pomohou vytvořit kompletní audiosystém včetně externích zesilovačů, basových reproduktorů a dalších pro ještě hlasitější a výkonnější reprodukci zvuku.

Aktualizovaná ovladatelnost

Šasi bylo navrženo v jednodinových rozměrech, které poskytují dostatek prostoru pro atraktivní design. Nový design pro rychlé spuštění se chlubí bleskovou aktivací, díky níž je systém připraven na cesty hned v okamžiku zapnutí, aniž by čekal na vaše instrukce, nebo na to, až zapnete rádio. Ergonomické rozmístění ovládacích prvků bylo navrženo s ohledem na řidiče, proto působí co nejméně rušivě, když sedíte za volantem.

Při použití zadní kamery pro couvání můžete být zcela bez obav, protože kamera vám pomůže zejména při parkování na malých či špatně přístupných parkovacích místech.

Další model XAV-AX1000

Těm, kteří se nerozhodnou pro Android Auto, nabízí Sony model XAV-AX1000 se 6,2” dotykovým displejem Clear Responsive Touchscreen a s Apple CarPlay, který oplývá všemi dalšími jedinečnými funkcemi Sony, včetně výkonu 55 W x 4, EXTRA BASS, DSO a designu pro rychlé spuštění, přináší špičkovou kvalitu zvuku a rozšířené možnosti použití.

Model XAV-AX3005DB bude v Evropě dostupný od podzimu 2018.

Model XAV-AX1000 bude v Evropě dostupný od podzimu 2018.

Produktové specifikace naleznete na:

https://www.sony.co.uk/electronics/in-car-receivers-players/xav-ax3005db

O dalších novinkách od Sony se můžete informovat na: http://presscentre.sony.eu/

* Apple, iPad, iPhone, iPod a iPod Touch jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích. Apple CarPlay je ochrannou známkou společnosti Apple Inc.

**Vyžaduje aplikaci Android Auto na Google Play a na chytrých telefonech kompatibilních s Androidem, které mají verzi OS Android 5.0 Lollipop nebo vyšší. Google Assistant a Android Auto™ nemusí být dostupné v určitých zemích nebo regionech. Android, Android Auto a Google Play jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

*** EXTRA BASS je ochranná známka společnosti Sony Corporation.

Společnost Sony je vedoucí výrobce produktů na poli audio, video, her, komunikace, klíčovacích zařízení a informačních technologií jak pro spotřebitele, tak i pro profesionální trh. Společnost Sony zastává díky svému podnikání v hudebním a zobrazovacím průmyslu, v odvětví počítačové zábavy a online služeb unikátní pozici světového jedničky elektronického a zábavního průmyslu. Sony zaznamenala ve fiskálním roce končícím k 31.3.2018 úhrnné roční prodeje ve výši přibližně 77 miliard USD. Globální webová stránka společnosti Sony: http://www.sony.net/

Přiložené soubory

Dokument Word