Sledovat Sony Česká republika

Nová Xperia™ L4 od společnosti Sony rozšiřuje svoji dostupnější řadu telefonů série „L“ o model v elegantním designu nově s poměrem stran 21:9 a zcela výjimečnými možnostmi záznamu ve své třídě

Tisková zpráva   •   Úno 20, 2020 16:39 CET

20. února 2020 – Společnost Sony dnes představuje novou Xperii L4 – model, který doplňuje dostupnější řadu telefonů a obohacuje portfolio chytrých telefonů zaměřených na konzumaci hudby, videa a další zábavy.

Širokoúhlý displej s poměrem stran 21:9 přináší elegantní design a zvyšuje produktivitu

Nová Xperia L4 přináší zásadní novinku pro vstupní řadu série L, která těží z elegantního 6,2” širokoúhlého displeje s poměrem stran 21:9, a přináší štíhlý design dokonale padnoucí do každé ruky. Poměr stran 21:9 vám umožňuje sledovat najednou větší plochu, takže nemusíte obraz tolik posouvat. Výborně jej doplňuje režim uživatelského rozhraní multi-window, díky němuž můžete spustit a plnohodnotně používat dvě aplikace současně, kdy obě aplikace poběží v oknech ve velikosti, která je pohodlná pro jejich používání. Další z funkcí, jež umocňují snadnost používání, je Side Sense nabízející snadný přístup ke všem vašim oblíbeným funkcím jednoduchým gestem vašeho palce.

Rozšiřte své fotografické dovednosti

Xperia L4 je prvním modelem série L od Sony, který je vybaven trojitým fotoaparátem a disponuje 13MPx hlavním fotoaparátem, 5MPx ultra širokoúhlým objektivem a 2MPx objektivem s malou hloubkou ostrosti, ideální pro portréty a bokeh fotografie, díky tomu můžete dát průchod své vnitřní kreativitě a zachytit tak vysoce kvalitní, umělecké fotografie a těžit z nádherného bokeh efektu.

Díky možnosti přepínání mezi dvěma úhly záběru, širokoúhlým a extrémně širokoúhlým se vám snímaná scéna vždy vejde na fotografii, což umožňuje bez námahy zachytit nádherné krajiny, stejně jako portréty či cokoliv mezi tím.

Kreativitu fotoaparátu ještě více umocňuje displej s poměrem stran 21:9, který vám umožní nahrávat videa nebo zachytit snímky v dramatickém poměru stran 21:9.

Baterie stvořená pro život

Baterie s kapacitou 3 580 mAh a rychlým nabíjením vám pomůže snadno zvládnout i ten nejnáročnější den, a to skutečně celý, takže zvládnete ještě více toho, co máte rádi.

Funkce adaptivního nabíjení telefonů Xperia od Sony sleduje, jak se telefon nabíjí, a zajistí, aby se baterie nepřetěžovala a zůstala v dobrém stavu, co nejdéle.

Dostupnost

Xperia L4 bude na vybraných trzích od jara 2020 v nabídce ve dvou barevných variantách, a to v černém a modrém provedení.

Společnost Sony je zábavní společnost, jež staví na preciznosti a jedinečnosti svých technologií. Cílem společnosti je prostřednictvím svých produktů a kreativity probudit emoce u samotných spotřebitelů i firem a zároveň jim dát pocit, že se produkty staly jejich neodmyslitelnou součástí a mohou si tak kousek unikátnosti vychutnat každý den – od her a síťových služeb po hudbu, fotografie, spotřební elektroniku a finanční služby. Další informace jsou k dispozici na:http://www.sony.net/