Sledovat Sony Česká republika

Obraz a zvuk velkého plátna v pohodlí vašeho obývacího pokoje s novým 4K Ultra HD Blu-ray™ přehrávačem a AV přijímačem od Sony

Tisková zpráva   •   Led 09, 2018 15:09 CET

  • Nechte se vtáhnout do každého filmu s novým 4K Ultra HD Blu-ray přehrávačem, který obohatí váš divácký zážitek, protože podporuje oba HDR formáty - HDR10 i Dolby Vision Compatible[1]
  • 7.2k 4K HDR AV přijímač vás zcela obklopí zvukem díky podpoře Dolby Atmos® a DTS:X™
  • Sledujte nebo poslouchejte cokoli chcete díky široké nabídce podpory obsahu video a hudebních souborů i streamovacích služeb.

S tímto špičkovým 4K HDR systémem od Sony se u vás doma budete cítit, jako byste byli v kině. Model UBP-X700 rozšiřuje aktuální nabídku 4K Ultra HD Blu-ray přehrávačů, nabízí mnohem širší rozpětí barev, kontrastu a díky tomu je obraz mnohem realističtější.

Společnost Sony s hrdostí rozšiřuje svojí zavedenou řadu produktů pro domácí kina o nový AV přijímač STR-DH790. Nabízí flexibilní 5.1.2 kanálovou konfiguraci s podporou Dolby Atmos a DTS:X, které zajistí mohutný prostorový zvuk jako v kině a přizpůsobí se vám i vašemu okolí.

Dejte je dohromady

Vychutnejte si přehrávání 4K Ultra HD Blu-ray, které ukáže ještě dokonalejší detaily než kdy předtím, takže máte pocit, jako byste sledovali realitu.

UBP-X700 optimalizuje způsob, jakým je obraz v HDR převáděn z přehrávače na obrazovku televizoru. Podporuje HDR10 a Dolby Vision Compatible a zajišťuje tak převratnou kvalitu detailu, barvy i jasu. STR-DH790také nabízí funkce kompatibilní s HDR10 a Dolby Vision Compatible. Kombinace UBP-X700 a STR-DH790 vám přináší nový svět zvuku při zachování kvality obrazu.

Propojíte-li tyto dva přístroje, získáte zvuk jako v opravdovém kině, který doplní obraz v realistické kvalitě, a všude okolo sebe uslyšíte úchvatně čistý zvuk. Podpora Dolby Atmos a DTS:X u modelu STR-DH790 vám umožní díky systému 5.1.2k naplnit místnost zvukem, který přichází shora, jako například burácení hromu v mracích, nebo kvílením sirény projíždějící městskými ulicemi.

Filmy a další

Můžete sledovat to, co máte rádi, protože UBP-X700 nabízí přístup do světa 4K streamovacích služeb, které jsou k dispozici dotykem prstu. Služba Netflix™, Prime Video™ a YouTube™ nabízí širokou nabídku obsahu, z něhož můžete vybírat. Tento 4K Ultra HD Blu-ray přehrávač také podporuje mnoho vysoce kvalitních formátů videa i hudby, včetně MP4, DSD, FLAC a další.

Snadné nastavení

Blu-ray přehrávač UBP-X700 4K Ultra HD i AV přijímač STR-DH790 mají štíhlý kompaktní design těla, který dokonale zapadne do vašeho domova.

STR-DH790 byl navržen tak, aby se perfektně hodil do běžného obývacího pokoje a umožňuje snadné nastavení reproduktoru díky pokročilému systému automatického nastavení reproduktoru D.C.A.C (Digital Cinema Auto Calibration). Technologie Advanced D.C.A.C využívá za pomoci plugin mikrofonu sérii testovacích tónů, jejichž prostřednictvím určí správné nastavení reproduktoru v závislosti na zjištěném umístění reproduktorů a akustických vlastnostech místnosti.

Další informace:

STR-DH590: kompatibilní s nejnovějšími 4K/HDR HDR10 a Dolby Vision

SS-CSE: Reproduktor disponující technologií Dolby Atmos, navržen výlučně pro Dolby Atmos se snadným nastavením.

Další specifikace produktu naleznete na:

https://www.sony.cz/electronics/prijimace-av/str-dh790

https://www.sony.cz/electronics/prehravace-blu-ray-disc/ubp-x700


[1]Tato funkce bude u modelu UBP-X700k dispozici prostřednictvím aktualizace firmwaru v létě 2018

Společnost Sony je vedoucí výrobce produktů na poli audio, video, her, komunikace, klíčovacích zařízení a informačních technologií jak pro spotřebitele, tak i pro profesionální trh. Společnost Sony zastává díky svému podnikání v hudebním a zobrazovacím průmyslu, v odvětví počítačové zábavy a online služeb unikátní pozici světového jedničky elektronického a zábavního průmyslu. Sony zaznamenala ve fiskálním roce končícím k 31.3.2018 úhrnné roční prodeje ve výši přibližně 77 miliard USD. Globální webová stránka společnosti Sony: http://www.sony.net/

Přiložené soubory

Dokument Word