Sledovat Sony Česká republika

Předobjednejte si smartphone Xperia 5 II a získejte sluchátka Sony WF-1000XM3 jako dárek

Tisková zpráva   •   Zář 25, 2020 09:02 CEST

Nenechte si ujít jedinečnou nabídku na nákup kompaktního vlajkového smartphonu Xperia 5 II od Sony! Od pondělí 28. 9. 2020 si budete moci předobjednat špičkový smartphone Xperia 5 II, ke kterému získáte bezdrátová sluchátka WF-1000XM3 s nejlepším potlačením okolního hluku v hodnotě 6 900 Kč jako dárek.

Pořiďte si smartphone Xperia 5 II, který nabízí ty nejlepší technologie z dílny Sony. Nádherný 6,1” OLED displej s poměrem stran 21:9 přináší neuvěřitelně přesné podání barev, hlubokou černou a díky 120Hz obnovovací frekvenci i špičkovou plynulost obrazu. Milovníky smartphonů Sony jistě potěší, že i tento model nabízí stupeň krytí IP65 / 68 a je tak odolný vůči vodě a prachu[1]. Můžete tak bez obav vyrazit do přírody a naplno vyzkoušet všechny výhody prvotřídního fotoaparátu. Technologie automatického ostření na oči v reálném čase, ať už u lidí nebo zvířat, zaručuje pokaždé skutečně detailní a ostré snímky. Vášniví hráči naopak ocení 240Hz snímání dotyku, které dodá každému hernímu zážitku bleskovou odezvu, díky čemuž zvládnete i tu nejnáročnější akci. Smartphone potěší i hudební nadšence, díky kodeku LDAC si hudbu vychutnáte ve vysokém rozlišení i přes bezdrátové připojení pomocí Bluetooth, excelentní sluchátka WF-1000XM3 jsou tak ideálním parťákem do páru. Kromě úžasného hudebního přednesu vás sluchátka přesvědčí i tím nejlepším potlačením okolního hluku na trhu, konečně si užijete ničím nerušený poslech, ať už si svou oblíbenou hudbu vychutnáváte kdekoliv.

Předobjednávky mohou zákazníci uskutečnit od 28. září u prodejců SONY center – Elvia Pro a Ellex gk, Mobil Pohotovost, Alza, Electro World, CZC, HP Tronic, Hura Mobil, Mall, TS Bohemia a v síti prodejen SPACE. Nabídka platí pouze do 15. října 2020 nebo do vyprodání zásob.

Veškeré informace o produktech Sony naleznete na https://www.sony.cz.

[1]Toto zařízení je voděodolné a chráněné proti prachu. Všechny porty a připojené krytky by měly být pevně uzavřeny. Nedávejte zařízení úplně pod vodu a nevystavujte jej mořské vodě, slané vodě, chlorované vodě nebo tekutinám, jako jsou nápoje. Zneužití a nesprávné použití zařízení zneplatní záruku. Zařízení bylo testováno podle stupně krytí IP65 /

Společnost Sony je zábavní společnost, jež staví na preciznosti a jedinečnosti svých technologií. Cílem společnosti je prostřednictvím svých produktů a kreativity probudit emoce u samotných spotřebitelů i firem a zároveň jim dát pocit, že se produkty staly jejich neodmyslitelnou součástí a mohou si tak kousek unikátnosti vychutnat každý den – od her a síťových služeb po hudbu, fotografie, spotřební elektroniku a finanční služby. Další informace jsou k dispozici na:http://www.sony.net/