Sledovat Sony Česká republika

První novinky roku 2019 mezi 4K HDR OLED televizory od Sony série AG8 přichází do obchodů

Tisková zpráva   •   Dub 24, 2019 15:27 CEST

Série AG8 4K HDR OLED televizorů BRAVIA přináší hluboké odstíny černé, bohaté barvy i široký pozorovací úhel pro vysoce kvalitní vizuální zážitek. Modely televizorů 65” a 55” budou dostupné v evropských obchodech od května.

Společnost Sony Europe dnes přišla s informacemi o cenách a dostupnosti série 4K HDR televizorů AG8 BRAVIA OLED TV pro Evropu. Ve vybraných zemích bude zahájena možnost přeobjednání těchto modelů, které se do maloobchodů dostanou na počátku května.

Modely série AG8 využívají OLED panel s 8 miliony samostatně svítících pixelů, které přinášejí nebývalý kontrast a realistické barvy. Modely jsou vybaveny 4K HDR procesorem X1 Extreme, který disponuje třemi technologiemi: objektově orientovaný HDR remaster, Super Bit Mapping™ a duální databázové zpracování – všechny společně přinášejí realistický obraz, ať už sledujete televizní vysílání, streamujete nejnovější seriály nebo si vychutnáváte filmový trhák. Televizory AG8 kromě toho disponují funkcí Dolby Vision™, díky níž mohou divákům zprostředkovat autorův záměr v pohodlí domova.

Díky unikátnímu a důmyslnému využití špičkových technologií v oblasti zvuku přináší OLED televizory AG8 skutečně intenzivní divácký zážitek. Vysoce oceňovaná technologie Acoustic Surface Audio z dílny společnosti Sony na rozdíl od běžných televizorů umožňuje, aby zvuk vycházel přímo ze samotné obrazovky, a přináší tak dokonalou souhru obrazu a zvuku. Design stojánku AG8 přináší něco navíc a nabízí díky své univerzálnosti možnost otáčet televizor o 180° nebo jej vytáhnout výš a umístit pod televizi ještě zvukový projektor.

Série AG8 OLED 4K HDR televizorů BRAVIA funguje na platformě Sony Android TV, která podporuje široké spektrum aplikací od Google Play™, včetně YouTube™, Netflix, Prime Video a další1. Aby byla vaše televize a domov ještě chytřejší, nabízí AG8 vestavěný Google Assistant2. Diváci mohou na televizor jednoduše mluvit a pomocí Google Assistant také rychle naplánovat den, vyhledat obsah nebo přehrávat televizní programy, filmy a další.

Model KD55AG8BAEP s úhlopříčkou 55” bude k dostání od 59 999 Kč a model KD65AG8BAEP s úhlopříčkou 65” od 89 999 Kč.

Informace o dostupnosti a cenách ve vašem regionu jsou k dispozici na regionálních stránkách Sony: www.sony.cz

1 Dostupnost se může v jednotlivých regionech lišit.

2 Dostupnost Google Assistant se liší v závislosti na regionu.

Google, Android TV a další související značky jsou logy a obchodními známkami společnosti Google LLC.

Prime Video a všechna loga jsou obchodními známkami společnosti Amazon.com, Inc. Nebo jejích přidružených organizací.

Společnost Sony je vedoucí výrobce produktů na poli audio, video, her, komunikace, klíčových zařízení a informačních technologií jak pro spotřebitele, tak i pro profesionální trh. Společnost Sony zastává díky svému podnikání v hudebním a zobrazovacím průmyslu, v odvětví počítačové zábavy a online služeb unikátní pozici světového jedničky elektronického a zábavního průmyslu. Sony zaznamenala ve fiskálním roce končícím k 31.3.2018 úhrnné roční prodeje ve výši přibližně 77 miliard USD. Globální webová stránka společnosti Sony: http://www.sony.net/

Přiložené soubory

Dokument Word