Sledovat Sony Česká republika

Rozjeďte party s novými bezdrátovými reproduktory EXTRA BASS™ od Sony

Tisková zpráva   •   Led 09, 2018 14:48 CET

  • Poslechněte si hluboký dunivý zvuk reproduktoru EXTRA BASS™ s novým režimem LIVE SOUND, který vytváří dojem, jako byste byli na koncertě
  • Užijte si svobodu, protože si tyto bezdrátové reproduktory můžete vzít kamkoli – jsou odolné proti prachu a vodě s krytím IP67
  • Použijte nový „Party Booster“ a vytvořte atmosféru dokonalé party
  • Propojte až 100 reproduktorů a uspořádejte ještě větší a lepší party s Wireless Party Chain

Společnost Sony dnes představí nové bezdrátové reproduktory SRS-XB41, SRS-XB31 a SRS-XB21 EXTRA BASS™ - to znamená, že vaše hledání dokonalého reproduktoru na party je u konce. Sony vám zaručuje, že se tyto reproduktory díky svojí přenosnosti, odolnosti, výkonu EXTRA BASS™ a režimu LIVE SOUND stanou středem zájmu a zajistí vám špičkovou party, ať už se vydáte kamkoli.

Nový režim LIVE SOUND

Špičková kvalita zvuku těchto reproduktorů na sebe strhne veškerou pozornost. Vytvářejí trojrozměrný zážitek z poslechu hudby, jehož cílem je, abyste se cítili jako uprostřed hudebního festivalu, kde zpěvák zpívá přímo pro vás. To vše díky novému procesoru DSP (Digital Signal Processor) a naklopenému reproduktoru, který je zkombinovaný tak, aby společně nabídly režim LIVE SOUND.Aktivujete-li tento režim, ucítíte, jak se zvuk šíří horizontálním i vertikálním směrem. Kromě toho byly tyto reproduktory navrženy tak, aby zachovaly „hloubku a dunivost basů“, které se dokonale hodí pro přehrávání hudby jako např. EDM, grime nebo hip-hop.

Nové vlastnosti podporující odolnost

Nový design textilu, který přichází až v pěti barvách, přináší reproduktorům odolnost a omyvatelnost – teď už nebude náhodné polití nikdy problém. Reproduktory jsou také odolné proti prachu a vodě s krytím IP67. To znamená, že si můžete užívat reproduktory na pláži, na party u bazénu, nebo je dokonce můžete položit do bahna, aniž byste se museli obávat, že je tím poškodíte! Tyto výkonné reproduktory jsou také odolné proti korozi, takže se nic nestane, pokud je omylem upustíte do vody.

Řada Sony EXTRA BASS™ se rozrostla o tyto tři reproduktory a nyní je ještě lepší než kdy dřív. Lépe se hodí pro použití venku a je odolnější, takže s ní v každodenním životě porazíte živly.

Uspořádejte si party na míru

Dovolte, aby se z reproduktoru stal hostitel a bavil vaše kamarády novou, hravou funkcí „Party Booster“. Reproduktor umí detekovat poklepání z pěti různých směrů díky vestavěnému akcelerometru, který generuje světelnou a zvukovou odezvu. Vytvoříte tím na večírku atmosféru, která všechny spojuje a nabízí spoustu interaktivních možností. Takže vše, co potřebujete, je poklepat a užívat si.

Všechna ta světla

XB41 oživí svými vícebarevnými světelnými pásy, nasvícením reproduktorů a blýskavými stroboskopickými světelnými efekty jakoukoli atmosféru tím, že se přizpůsobí hudbě, kterou milujete, abyste se cítili jako na festivalu nebo ve vašem oblíbeném klubu. XB31 má mnohobarevný světelný pás a blýskající stroboskop, zatímco XB21 má jednobarevný světelný pás. Osvětlení v kombinaci se zvukovými efekty zaručí, že bez námahy zajistíte, aby se noc perfektně vydařila.

Nová bezdrátová funkce Party Chain

Vůbec poprvé můžete s reproduktory Sony posílit basy tak, že propojíte až 100 kompatibilních (SRS-XB41/31/21) reproduktorů. Můžete zaplnit prostor nebo postavit stěnu a vytvořit tak rozlehlý a mohutný zvuk EXTRA BASS™.

Reproduktory jsou bezdrátové a byly navrženy tak, aby je bylo možné přenášet v ruce kamkoli budete chtít. Díky kompaktnosti a 24 hodinové výdrži baterie[1][2] můžete přinést zvuk EXTRA BASS™ kamkoli a večírek může běžet celou noc.

[1] 24 hodinovou výdrž baterie mají pouze modely XB41/XB31, model XB21 má 12 hodinovou výdrž baterie.

[2] Když je osvětlení ve standardním režimu vypnuto. Uvedený čas se může lišit v důsledku okolní teploty nebo podmínek použití.

Společnost Sony je vedoucí výrobce produktů na poli audio, video, her, komunikace, klíčovacích zařízení a informačních technologií jak pro spotřebitele, tak i pro profesionální trh. Společnost Sony zastává díky svému podnikání v hudebním a zobrazovacím průmyslu, v odvětví počítačové zábavy a online služeb unikátní pozici světového jedničky elektronického a zábavního průmyslu. Sony zaznamenala ve fiskálním roce končícím k 31.3.2018 úhrnné roční prodeje ve výši přibližně 77 miliard USD. Globální webová stránka společnosti Sony: http://www.sony.net/

Přiložené soubory

Dokument Word