Sledovat Sony Česká republika

S novým bezdrátovým příručním televizním reproduktorem SRS-LSR200 od Sony lépe uslyšíte televizi

Tisková zpráva   •   Čvc 20, 2020 09:00 CEST

Společnost Sony oznámila, že na Evropský trh uvádí bezdrátový příruční televizní reproduktor SRS-LSR200, který si bude možné zakoupit od července ve Velké Británii, v Německu a Rakousku a od září i na ostatních evropských trzích Sony.

Díky reproduktoru SRS-LSR200 si zvuk televizoru můžete vzít s sebou prakticky kamkoli v domě[1]. Zařízení zesiluje hlasitost a zvyšuje kvalitu zvuku televizoru, takže televizi lépe uslyšíte, i když se od ní vzdálíte. Tři integrované reproduktory zařízení zajišťují jasný, čistý a přirozený zvuk, který pokryje i velký prostor. Inovativní technologie Voice Zoom zesiluje zvukové frekvence dialogů. Ať už je televize špatně slyšet nebo si chcete užít čistší zvuk při sledování s rodinou nebo přáteli, SRS-LSR200 vám pomůže, abyste lépe slyšeli akci i dialogy.

Nový příruční reproduktor od Sony je robustní a zároveň přenosný. Je vybaven šikovným držadlem a dá se tak snadno přenášet po celém domě, takže si křišťálově čistý zvuk můžete užívat, kde se vám zlíbí. Pro ještě větší pohodlí je reproduktor vybaven integrovaným dálkovým ovladačem, který umožňuje snadné přepínání programů a vstupů a funguje s televizory většiny značek[1]. SRS-LSR200 je také odolný proti kapající vodě[2], takže pokud se rozhodnete při vaření sledovat svůj oblíbený pořad, nemusíte se bát, že reproduktor poškodíte v případ, že vám na něj ukápne voda.

Hlavní specifikace

Hlasový reproduktor, který zprostředkuje hlasy zcela zřetelně

SRS-LSR200 má speciální středový hlasový reproduktor dedicated centre voice speaker umístěný mezi levým a pravým stereo reproduktorem. Reprodukuje zejména zvukové frekvence hlasu a potlačuje vliv levého a pravého reproduktoru. Tím je minimalizováno zkreslení a umožněna reprodukce jasného a čistého hlasu.

Funkce „Voice Zoom“ reprodukuje čistě lidský hlas

SRS-LSR200 je vybaven funkcí „Voice Zoom“, která detekuje složky lidského hlasu a zajistí, aby hlas vyniknul. Kromě běžného režimu pro stereo přehrávání nabízí režim „Voice Zoom 1“, který vytáhne hlas do popředí a "Voice Zoom 2", který zvýrazní vysoké frekvence. Mezi těmito režimy můžete přepínat jednoduše pomocí speciálního tlačítka.

Pasivní zářiče umístěné po levé a pravé straně zařízení reprodukují realisticky hlubší polohy hlasu

Díky tomu, že nižší polohy hlasu vycházejí z levého i pravého reproduktoru a pasivních zářičů, zní zvuk přirozeně a realisticky.

Integrované dálkové ovládání televizoru se snadným použitím

Model SRS-LSR200 je vybaven integrovaným dálkovým ovládáním, s jehož pomocí lze televizor ovládat na dálku. Kromě toho má nový příruční reproduktor Sony velká a dobře čitelná tlačítka a je odolný proti postříkání.

Snadné nabíjení

Reproduktor můžete jednoduše nabíjet tak, že ho umístíte do nabíjecího doku. Tříhodinové nabíjení umožňuje nepřetržité používání reproduktoru po dobu přibližně 13 hodin[1].

Intuitivní a snadno pochopitelná instalace

Nabíjecí dok, stejně jako kabely pro připojení, jsou označeny barevnými čísly. Díky tomu je instalace skutečně bezproblémová, i když nejste zrovna technicky zdatní.

Stabilní bezdrátové připojení

Vysílač a jednotka reproduktoru jsou propojeny 2,4 GHz bezdrátovým přenosem jedna ku jedné. Tím je zajištěno připojení s nízkou latencí a vysokou odolností vůči interferencím. Uslyšíte zvuk z televizoru a z reproduktoru zároveň pro přirozený zážitek z poslechu.

Cena a dostupnost

Příruční bezdrátový televizní reproduktor od Sony SRS-LSR200 se dostane do prodeje ve Velké Británii, Německu, Rakousku a Švýcarsku v červenci, na ostatní evropské trhy Sony se začne dovážet v září. Další informace jsou k dispozici na regionálních stránkách Sony www.sony.eu.

[1]Při vypnuté funkci „Voice Zoom“, podle standardů JEITA 

[1]Sony, Hitachi, LG, Loewe, Panasonic, Philips, Samsung, Sharp, Toshiba

[2]Odpovídá IPX2.

[1]Efektivní provozní vzdálenost: přibližně 30 m

Společnost Sony je zábavní společnost, jež staví na preciznosti a jedinečnosti svých technologií. Cílem společnosti je prostřednictvím svých produktů a kreativity probudit emoce u samotných spotřebitelů i firem a zároveň jim dát pocit, že se produkty staly jejich neodmyslitelnou součástí a mohou si tak kousek unikátnosti vychutnat každý den – od her a síťových služeb po hudbu, fotografie, spotřební elektroniku a finanční služby. Další informace jsou k dispozici na:http://www.sony.net/