Sledovat Sony Česká republika

Seriózní zvuk a stylový štíhlý design – to je nový kompaktní zvukový projektor „vše v jednom“ od Sony

Tisková zpráva   •   Led 09, 2018 15:05 CET

Hluboké basy a široká oblast prostorového zvuku tohoto kompaktního zvukového projektoru s vestavěným subwooferem a technologií S-Force PRO Front Surround

Tento kompaktní stylový zvukový projektor bez problémů zapadne do vašeho obývacího pokoje díky možnosti výběru ze dvou barev

Nový kompaktní zvukový projektor HT-SF200 s 2.1k od Sony vám v obývacím pokoji navodí pocit, jako byste byli v kině. A bude u toho navíc dobře vypadat, protože je navržen tak, aby pasoval k jakémukoli kusu nábytku, na který jej umístíte. Vyberte si film nebo televizní program, na který se chcete dívat, a uslyšíte z kompaktního zvukového projektoru, který nepotřebuje žádný samostatný subwoofer, veškeré nízkofrekvenční zvuky i jasné hlasy.

Štíhlý stylový zvukový projektor disponuje vestavěným subwooferem a podporuje kodek Dolby Digital. Přináší tak do vašeho obývacího pokoje bezkonkurenční zvuk. Navzdory kompaktní velikosti vytváří zařízení díky technologii S-Force PRO Front Surround efekt, jako byste byli obklopeni reproduktory – aniž by se okolo celé místnosti vinuly kabely.

Snadná konektivita

Model SF200 těží ze snadného připojení k televizoru prostřednictvím HDMI ARC, optiky nebo Bluetooth®[1], takže místo, kde je instalován, zůstává přehledné a upravené. Může se také bezdrátově připojit prostřednictvím technologie Bluetooth® k dalším chytrým zařízením. Pro chvíle, kdy se chcete rychle připojit a ihned si přehrát skladbu, nabízí SF200 jako alternativu šikovnou funkci USB vstupu, který vám umožní připojit USB zařízení pro jednoduché přehrávání.

Dokonalý doplněk

Jedná se o stylové řešení typu „vše v jednom“, které zapadne mezi dekorace vašeho interiéru, aniž byste museli dělat kompromis v kvalitě zvuku. Dokonale se hodí do menších obývacích prostor, dá se jednoduše postavit na poličku nebo konzolový stolek. Umístit jej můžete buď před televizor nebo vedle něj. Použité materiály, jako například horní část s úpravou připomínající kůži nebo kombinace materiálů na bočních částech, byly zvoleny tak, aby dokonale splynuly a doplnily váš styl. Tento zvukový projektor je v nabídce ve dvou moderních barvách – v uhlově černé (HT-SF200) a krémově bílé (HT-SF201).

Specifikace produktu naleznete na:

https://www.sony.cz/electronics/zvukove-projektory/ht-sf200-ht-sf201


[1] Pokud jde o připojení Bluetooth®, je nutná podpora BRAVIA® Bluetooth® A2DP(A2DP (Advanced Audio Distribution Profile).

polečnost Sony je vedoucí výrobce produktů na poli audio, video, her, komunikace, klíčovacích zařízení a informačních technologií jak pro spotřebitele, tak i pro profesionální trh. Společnost Sony zastává díky svému podnikání v hudebním a zobrazovacím průmyslu, v odvětví počítačové zábavy a online služeb unikátní pozici světového jedničky elektronického a zábavního průmyslu. Sony zaznamenala ve fiskálním roce končícím k 31.3.2018 úhrnné roční prodeje ve výši přibližně 77 miliard USD. Globální webová stránka společnosti Sony: http://www.sony.net/

Přiložené soubory

Dokument Word