Sledovat Sony Česká republika

Sony α Universe Europe nyní spuštěno

Tisková zpráva   •   Čvc 13, 2018 15:44 CEST

Společnost Sony spouští nové stránky ukazující krásu evropské fotografie

Společnost Sony dnes oznámila spuštění stránky Sony α Universe Europe, která byla navržena jako informační středisko pro rostoucí počet uživatelů fotoaparátů Sony. Nová stránka nabídne řadu exkluzivních obsahů, včetně:

-Článků týkajících se Sony ambasadorů

-"Jak na to" Tutoriály od profesionálů spojující všechny typy fotografií

-Profily, biografie a galerie prací Sony ambasadorů

-Fotografické a video soutěže Sony, do kterých se mohou zapojit fotografové / kameramani

-Podrobnosti o událostech, na kterých si lidé mohou osahat a vyzkoušet nejnovější produkty společnosti Sony

-Nejnovější fotografické produkty společnosti Sony

Sony α Universe spolupracuje s ambasadory z řad veřejně známých osobností, od kterých se uživatelé mohou učit technice i kreativitě prostřednictvím podrobných článků a tutoriálů, které pokrývají všechny aspekty fotografie a fotografického vybavení.

"V posledních několika letech společnost Sony změnila hru z hlediska toho, čeho lze dosáhnout ve fotografování. Uvedení Sony α Universe Europe představuje další krok v naší strategii, která pomůže zákazníkům maximalizovat možnosti jejich Sony produktů," říká Yann Salmon-Legagneur, ředitel produktového marketing společnosti Sony Europe. "Chceme demystifikovat celou řadu fotografických technik a inspirovat fotografy, aby vyzkoušeli nové věci, zatímco jsou vedeni některými nejlepšími fotografysvěta."

Web Sony α Universe Europe je spuštěn s novým obsahem, který se na web průběžně nahrává. Je k dispozici ve 22 evropských jazycích a získává informace o specifických oblastech zájmu. Uživatelé se mohou zaregistrovat zde

Společnost Sony je vedoucí výrobce produktů na poli audio, video, her, komunikace, klíčovacích zařízení a informačních technologií jak pro spotřebitele, tak i pro profesionální trh. Společnost Sony zastává díky svému podnikání v hudebním a zobrazovacím průmyslu, v odvětví počítačové zábavy a online služeb unikátní pozici světového jedničky elektronického a zábavního průmyslu. Sony zaznamenala ve fiskálním roce končícím k 31.3.2018 úhrnné roční prodeje ve výši přibližně 77 miliard USD. Globální webová stránka společnosti Sony: http://www.sony.net/

Přiložené soubory

Dokument Word