Sledovat Sony Česká republika

Sony představuje novou úroveň odstranění okolního hluku se sluchátky WH-1000XM3

Tisková zpráva   •   Srp 30, 2018 16:00 CEST

  • Další krok ve vývoji špičkové technologie odstranění okolního hluku[1] s nově vyvinutým HD procesorem pro odstranění okolního hluku QN1
  • Mimořádný zvuk a chytrý poslech
  • Pohodlné při nošení se zdokonaleným stylovým, ale zároveň ergonomickým designem a vylepšené rychlé nabíjení

Sluchátka WH-1000XM3jsou nejnovějším přírůstkem do vysoce oceňované řady sluchátek 1000X od Sony. Tento model cirkumaurálních sluchátek s hlavovým mostem oplývá všemi oblíbenými vlastnostmi předchozího modelu WH-1000XM2, ale přidává ještě mnoho klíčových vylepšení, včetně lepšího výkonu při odstraňování okolního hluku, který umocní váš uživatelský a posluchačský zážitek.

Eliminuje ještě více okolního hluku

Poslechněte si, jak zní nová dimenze ticha díky špičkovým technologiím odstranění okolního hluku od Sony. Sluchátka 1000XM3 staví na nově vyvinutém HD procesoru pro odstranění okolního hluku QN1, který má přibližně čtyřnásobně vyšší výkon než předchozí procesor. Nejenže dokáže tento nově vyvinutý komponent potlačit hluk způsobený dopravou jako jeho předchůdce, ale eliminuje také běžné každodenní ruchy, například zvuky ulice či lidské hlasy. Sluchátka jsou také vybavena technologií Dual Noise Sensor, která zachycuje zvuky okolí duálními mikrofony a následně posílá zvuková data do procesoru, který hluk eliminuje.

Tato sluchátka jsou zrozena pro létání. Jsou totiž vybavena funkcí optimalizace atmosférického tlaku (Atmospheric Pressure Optimizing), která umožňuje, aby se výkon odstranění okolního hluku přizpůsobil vysoké nadmořské výšce. Využívá k tomu senzory, které zjišťují tlak vzduchu a v závislosti na něm potom odstranění okolního hluku optimalizují.

Prémiový špičkový zvuk

Tato sluchátka byla navržena profesionály, kteří často cestují. Sluchátka přinášejí vytříbený zvuk s vysokým rozlišením díky 40mm reproduktorové jednotce s membránou s vrstvou polymeru z tekutých krystalů (LCP). Ta si poradí s hlubokými basy a dokáže reprodukovat široký rozsah frekvencí až do 40 kHz. Umožní vám vychutnávat si poslech vaší oblíbené hudby přesně podle autorova záměru.

HD procesor pro odstranění okolního hluku QN1 není určen pouze k odstraňování hluku, ale zodpovídá také za mimořádně vysokou kvalitu zvuku s 32bitovým zpracováním audio signálu kombinujícím DAC s funkcí zesilovače. Přináší výjimečně vysokou kvalitu zvuku, nejlepší poměr signálu i šumu ve své třídě a na přenosné zařízení také nízké zkreslení.

Chytrý poslech

Funkce rozpoznání aktivity Adaptive Sound Control identifikuje, v jaké situaci se nacházíte. 1000XM3 volí mezi třemi automatickými režimy, které vám umožní slyšet hudbu i zvuky okolí zároveň: Při chůzi uslyšíte společně s hudbou veškeré zvuky z okolí. Při čekání uslyšíte kromě hudby také, když na vás někdo promluví. Nebo se můžete díky odstranění okolního hluku ponořit do hudby při cestování vlakem či autobusem.

Tento zážitek z chytrého poslechu umožňuje SENSE ENGINE™[2]. Poslech si můžete také individuálně nastavit podle vlastních preferencí díky aplikaci Sony | Headphones Connect.

  • Nastavte si zvuk podle svého
  • Režim Quick Attention Mode umožní, abyste slyšeli, co se okolo vás děje, aniž byste si museli sluchátka sundat. Položením pravé ruky na kryt sluchátka okamžitě ztlumíte hudbu, takže budete moci rychle reagovat na podněty ve svém okolí. Například během letu si můžete objednat pití, aniž byste museli sluchátka sundávat. Sluchátka nabízejí také jiné možnosti jak zvuk ovládat – přejeďte prsty přes touchpad na pravém krytu sluchátka, abyste zesílili/ztlumili hlasitost nebo změnili skladbu.

Dalším vylepšením je individuálně nastavitelná funkce automatického vypínání (Customisable Automatic Power Off), která je součástí doprovodné aplikace Headphones Connect. Tato aplikace zařídí, aby mohla sluchátka zůstat zapnutá v režimu odstranění okolního hluku, aniž by byla připojena k jakémukoliv zařízení. To je ideální, když potřebujete omezit okolní hluk, aniž byste poslouchali hudbu. Můžete tak například v klidu odpočívat během dálkového letu.

Jednoduché, praktické, pohodlné

Model 1000XM3 má novou štíhlejší siluetu a nižší hmotnost než jeho předchůdce. Sluchátka jsou při nošení díky hlubší mušli a silnějšímu polstrování hlavového mostu velice pohodlná. Výborně se nosí a také výborně vypadají! Budou se prodávat se stylovým textilním pouzdrem. Uspokojí i ty, kterým záleží na stylu, díky novým poutavým barevným variantám: černé nebo platinově stříbrné se zlatými detaily.

Kromě toho, že sluchátka 1000XM3 nabízejí s aktivovaným odstraněním šumu a BLUETOOTH® připojením 30hodinovou výdrž baterie, disponují také zdokonalenou funkcí pro rychlé nabíjení Quick Charging, která zajistí 5 hodin bezdrátového přehrávání po pouhých deseti minutách nabíjení[3] prostřednictvím moderního portu USB typu C™.

Hlasové volání je čistější díky přidání dalších mikrofonů, je proto ideální pro hads-free hovory.

-KONEC-

Špičková sluchátka s technologií odstranění okolního hluku WH-1000XM3 budou dostupná od podzimu 2018.

[1] K 30. srpnu 2018. Podle průzkumu společnosti Sony Corporation, měření prováděno podle směrnic v souladu se standardy JEITA. Na trhu s bezdrátovými sluchátky s hlavovým mostem a funkcí odstranění šumu.

[2]SENSE ENGINE je integrovaná technologie od Sony, která se skládá unikátního zpracování signálu a analytických technik. Tato technologie přináší individualizovaný zážitek z každého jednotlivého zvuku, včetně hudby a zvuků okolí, který je ušit na míru každému uživateli podle jeho vlastních preferencí. SENSE ENGINE je ochranná známka společnosti Sony Corporation.

[3] Při použití AC adaptéru 1,5 A nebo silnějšího.

Společnost Sony je vedoucí výrobce produktů na poli audio, video, her, komunikace, klíčovacích zařízení a informačních technologií jak pro spotřebitele, tak i pro profesionální trh. Společnost Sony zastává díky svému podnikání v hudebním a zobrazovacím průmyslu, v odvětví počítačové zábavy a online služeb unikátní pozici světového jedničky elektronického a zábavního průmyslu. Sony zaznamenala ve fiskálním roce končícím k 31.3.2018 úhrnné roční prodeje ve výši přibližně 77 miliard USD. Globální webová stránka společnosti Sony: http://www.sony.net/

Přiložené soubory

Dokument Word