Sledovat Sony Česká republika

Sony přichází s novými sportovními sluchátky, která spojují voděodolnost se skutečně bezdrátovým provedením

Tisková zpráva   •   Srp 30, 2018 16:04 CEST

  • Přehrávejte hudbu ze svého chytrého telefonu, z Walkmanu® s připojením přes BLUETOOTH® nebo bez jakéhokoli zařízení díky 4GB interní paměti
  • Neexistují žádná omezení, kam je nosit, dokonce si je můžete vzít do bazénu nebo do moře[1]
  • Tato sluchátka se hodí pro všechny sporty – zůstávají pevně usazená v uchu a jsou velmi stabilní

Poslouchejte úplně bez kabelů a nyní také bez chytrého telefonu s novými skutečně bezdrátovými sportovními sluchátky WF-SP900 od Sony – ten nejlepší způsob, jak můžete poslouchat hudbu během cvičení. Skutečně bezdrátový design zajistí, že se budete moci volně pohybovat, aniž by vás cokoli omezovalo a poslouchat svoje oblíbené skladby s těmi nejkomfortnějšími sluchátky.

Připojte se a poslouchejte déle

Připojíte-li sluchátka WF-SP900ke svému chytrému telefonu či počítači prostřednictvím BLUETOOTH® připojení, můžete si s těmito sluchátky užívat poslech hudby až po dobu 3 hodin (až 12 hodin s nabíjecím pouzdrem). Abyste nebyli závislí na dalších zařízeních, můžete si vychutnávat hudbu uloženou do 4GB interní paměti, která vám nabídne uložení až 920 skladeb[2] a šestihodinovou výdrž baterie (až 21 hodin s nabíjecím pouzdrem).

Tato skutečně bezdrátová sluchátka jsou také kompatibilní s NFC™ pro snadné párování.

Užívejte si hudbu v místech, kde to předtím nebylo možné

Sluchátka WF-SP900 nejsou jenom skutečně bezdrátová a voděodolná, ale jsou dokonce odolná proti slané vodě. Sluchátka do uší splňují standard IPX5/8a umožní vám plavat v bazénu nebo v moři a potápět se až do hloubky 2 m[3] - ideální, pokud si chcete jít zaplavat a nechcete se omezovat dalším zařízením pro přehrávání hudby. Jsou také omyvatelná, takže je po tréninku můžete vyčistit. Splňují také standardy normy IP6X, takže jsou odolná i proti prachu. To z těchto vysoce odolných sluchátek dělá skvělé společníky při sportu.

Tato sluchátka se mohou pochlubit zdokonaleným ergonomickým designem (ve třech barevných provedeních: černé, bílé a žluté), který zajišťuje jejich pohodlné, stabilní a bezpečné usazení. Můžete si je individuálně upravit tak, aby vám co nejlépe padla do uší kombinací jedné ze čtyř velikostí koncovek a 3 velikostí závěsných oblouků, z nichž můžete vybírat. Výměnné koncovky můžete volit tak, aby nejlépe vyhovovaly vám i aktivitě, pro kterou jste se zrovna rozhodli. Pro vodní aktivity je nutné použít koncovky určené pro plavání, které jsou také dodávány ve čtyřech velikostech. Pro klid duše můžete navíc použít zabezpečovací řemínek.

Při nastavení režimu Ambient Sound si můžete vybrat, z ‚normálního‘ nastavení, při němž uslyšíte běžné zvuky okolí a zároveň posloucháte hudbu, zatímco v režimu ‘Voice’ můžete poslouchat hudbu bez rušení, ale stále budete moci zachytit zvuky okolního dění atd.

Sluchátka WF-SP900 jsou odolná a stylová navzdory své malé velikosti a přinášejí čistý, jasný zvuk díky nově vyvinutým reproduktorovým jednotkám Balanced Armature. Umožní vám vychutnat si oblíbenou hudbu, zatímco si užíváte sport.

Zdokonalené ovládání

Sluchátka WF-SP900 představují intuitivní systém ovládání s možností ovládání poklepáním nebo tlačítky. Hudbu si můžete snadno zesílit nebo ztlumit dvojitým poklepáním. Pomocí tlačítek můžete přehrávat, přehrávání zastavit, přeskočit na další skladbu nebo se vrátit k předchozí atd.

Kromě toho můžete prostřednictvím aplikace Sony | Headphones Connect, která je zdarma ke stažení, upravovat nastavení zvuku svých sluchátek. Můžete zapnout nebo vypnout režim Ambient Sound a stejně tak i nastavení Quick Sound.

Při přehrávání můžete také použít aplikaci Sony | Music Centre k procházení a pouštění skladeb. Pro nahrávání skladeb do interní 4GB paměti sluchátek využijte aplikaci Sony | Music Centre pro PC. K počítači se připojíte prostřednictvím USB kabelu typu C™, který je součástí balení. Kabel můžete také používat k nabíjení nabíjecího pouzdra.

Google™ App a Siri je se sluchátky WF-SP900 možné aktivovat, jste-li připojeni ke svému smartphonu.

Sluchátka budou v prodeji od podzimu 2018.

[1] S krytím IPX5/8 a odolností proti slané vodě.

[2]MP3 – 128 kbps

[3] Sluchátka splňují standard krytí IPX8. Byla testována na to, zda si uchovají funkčnost při ponoření do vody do hloubky 2 m po dobu 30 min

Společnost Sony je vedoucí výrobce produktů na poli audio, video, her, komunikace, klíčovacích zařízení a informačních technologií jak pro spotřebitele, tak i pro profesionální trh. Společnost Sony zastává díky svému podnikání v hudebním a zobrazovacím průmyslu, v odvětví počítačové zábavy a online služeb unikátní pozici světového jedničky elektronického a zábavního průmyslu. Sony zaznamenala ve fiskálním roce končícím k 31.3.2018 úhrnné roční prodeje ve výši přibližně 77 miliard USD. Globální webová stránka společnosti Sony: http://www.sony.net/

Přiložené soubory

Dokument Word