Sledovat Sony Česká republika

Společnost Sony posiluje portfolio skutečně bezdrátových sluchátek o model WF-SP800N

Tisková zpráva   •   Kvě 07, 2020 10:23 CEST

 • Intenzivnější zážitek z každodenního poslechu, a to i při sportu, díky zdokonalené stabilitě, odolnosti proti prachu a vodě a dlouhé výdrži baterie s modelem WF-SP800N
 • WF-SP800N je vybaven funkcí digitálního odstranění okolního hluku a režimem Ambient Sound, takže si můžete vychutnávat svoje oblíbené skladby, ale při tom stále uslyšíte, co se okolo vás děje.
 • Ponořte se do své oblíbené hudby s WF-SP800N díky chytřejšímu poslechu
 • Společnost Sony dnes představila skutečně bezdrátová sluchátka WF-SP800N, která představují dokonale pohodovou volbu pro všechny, kteří chtějí držet krok s aktivním životním stylem.

  Sluchátka WF-SP800N zvládají i ten nejnáročnější trénink

  Sluchátka byla vytvořena se stupněm krytí IP55 pro aktivní životní styl. Díky tomu nepředstavuje pro tato voděodolná sluchátka problém ani sprška vody, pot, prach nebo váš trénink. Po pořádném tréninku je dokonce můžete omýt.

  Měkký silikonový oblouk pro oporu sluchátek v uchu a zaoblená trojrozměrná konstrukce zajistí, aby sluchátka bezpečně a pohodlně seděla. Ať už dobíháte vlak, nebo si jdete zaběhat na trenažér – vaše sluchátka zůstanou držet na svém místě.

  Kromě toho vás nezastaví ani výdrž baterie. Kompaktní pouzdro s funkcí nabíjení nejen že sluchátka WF-SP800N ochrání, ale umožní vám je také dobít, když jste právě v pohybu. Pouzdro umožní jedno plné nabití, díky němuž si můžete vychutnat celkem až 18 hodin poslechu s aktivovaným odstraněním okolního hluku a až 26 hodin, je-li tato funkce vypnuta[1]. Pokud spěcháte, získáte během 10 minut nabíjení možnost přehrávat hudbu po dobu až 60 minut. Díky Bluetooth® čipu, který si model vypůjčil od cenami ověnčených skutečně bezdrátových sluchátek WF-1000XM3, zajišťují sluchátka v kombinaci s optimalizovanou konstrukcí antény stabilní připojení s výjimečnou kvalitou poslechu.

  Intenzivní basy

  Model WF-SP800N je vybaven nejnovější technologií odstranění okolního hluku, která zablokuje rušivé vlivy jako zvuky ulice nebo hluk v posilovně, takže to budete jen vy a rytmus.

  Díky technologii EXTRA BASS™ se můžete plně soustředit na rytmus hudby, která vám pomůže zvýšit výkon. Sluchátka vám přinášejí silný, úderný, nízkofrekvenční zvuk, který vám dodá energii v práci i během tréninku. Díky doprovodné bezplatné aplikaci “Sony | Headphones Connect” si můžete zvuk přizpůsobit podle vlastního přání a vkusu. Funkce ekvalizéru této aplikace umožňuje individuálně upravit nastavení zvuku tak, aby odpovídal stylu hudby a vašim aktivitám. Ať už toužíte po relaxačním zážitku z poslechu na cestě do práce nebo si chcete pořádně osolit basy pro intenzivnější trénink, možnosti jsou nekonečné.

  Model WF-SP800N vám umožní vychutnat sizvuk360 Reality Audio, který využívá objektově orientovanou technologii prostorového zvuku, pokud je spárován s chytrým telefonem s Androidem™ / iPhonem s nainstalovanou aplikací streamovací služby, která technologii podporuje[2]. Při poslechu s technologií 360 Reality Audio vás hudba obklopí stejně, jako kdybyste se ocitli přímo před vaším oblíbeným umělcem. Posluchači si mohou vychutnávat individuálně přizpůsobené zvukové pole, které je dokonale optimalizováno pro každého jednotlivého uživatele při použití sluchátek WF-SP800N a aplikace “Sony| Headphones Connect”[3].

  Chytrý poslech

  Režim Ambient Sound sluchátek WF-SP800N vám umožní ovládat, které zvuky chcete pustit dovnitř. Můžete si také přizpůsobit nastavení okolního zvuku podle vašich preferencí pomocí doprovodné aplikace „Sony | Headphones Connect“ od úrovně 0 do úrovně 20.

  Sluchátka WF-SP800N jsou nyní také vybavena pokročilým adaptivním ovládáním zvuku (Advanced Adaptive Sound Control), které automaticky detekuje, co a kde děláte [4] a následně upravuje nastavení okolního zvuku tak, aby vyhovovalo vašemu prostředí. Nastavení můžete dokonce upravit podle potřeby pomocí aplikace „Sony | Headphones Connect“. Při běhání venku uslyšíte zvuky z okolí. Během práce v kanceláři naopak můžete okolní hluk zase potlačit a při tréninku v tělocvičně můžete dát vyniknout basům.

  Technologie inteligentního ovládání umožňuje přehrávat, zastavovat nebo přeskakovat hudbu a upravovat hlasitost[5] jednoduše tím, že se dotknete prstem pravého sluchátka. Hudbu můžete ztišit, abyste slyšeli, co se děje okolo vás, tím, že přiložíte prst na levé sluchátko. Funkce Quick Attention úplně ztlumí hlasitost a umožní poslech okolního zvuku. Můžete si tak s někým okamžitě začít povídat, aniž byste museli sluchátka sundat.

  Buďte chytřejší a spravujte svůj den pomocí Google Assistant a Amazon Alexa[6]. Užijte si zábavu, spojte se s přáteli, získejte informace, poslechněte si hudbu i oznámení, nastavte upomínky a mnoho dalšího.

  Už nikdy nezmeškáte ani takt díky detekci nošení, která automaticky zjistí, že jste si sluchátka sundali. Jakmile vyjmete jedno ze sluchátek z ucha, okamžitě pozastaví přehrávání. To se automaticky opět spustí, jakmile si sluchátka znovu nandáte do uší.

  Vyberte si, jakému stylu poslechu dáváte přednost ať už při hands-free volání či při poslechu hudby. Vychutnejte si hudbu a bavte se – při telefonování můžete používat obě sluchátka se stereofonním zvukem, nebo můžete použít pouze jedno ze sluchátek.

  Cena modelu WF-SP800N bude přibližně 200 EUR / 5499 Kč a bude v prodeji od července 2020 v černé, bílé či modré barvě.

  Další informace naleznete na: https://www.sony.cz/electronics/truly-wireless/wf-sp800n

  Další novinky o společnosti Sony najdete na adrese http://presscentre.sony.eu/

  Další informace o 360 Reality Audio najdete na adrese http://www.music.com/360RA

  [1]1 plné nabití v pouzdru s funkcí nabíjení. Až 9 hodin se sluchátky + až 9 hodin s pouzdrem s funkcí nabíjení, celkem 18 hodin při použití odstranění okolního hluku s připojením přes BLUETOOTH®.

  [2] Další podrobnosti o 360 Reality Audio najdete na následujícím webu: https://www.sony.net/360RA/

  [3]Aplikace Sony | Headphones Connectvyžaduje stažení do iPhone z App Store nebo pro Android smartphone z Google Play. Aplikace, síťové služby, obsah, operační systém a software této aplikace mohou podléhat individuálním podmínkám a mohou být kdykoli změněny, přerušeny nebo ukončeny a mohou vyžadovat poplatky, registraci a informace o kreditní kartě. Vyžaduje připojení produktu k bezdrátové síti.

  [4] Místo není odesláno na server, protože funkce určování polohy funguje off-line.

  [5] Je třeba změnit přiřazení dotykového panelu pomocí aplikace Sony | Headphones Connect. Tato aplikace umožňuje přiřadit alternativní možnosti

  [6] Google je ochranná známka společnosti Google LLC. Amazon Alexa a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích přidružených společností. Asistent Google a Alexa jsou k dispozici ve vybraných jazycích a zemích / regionech. Nainstalujte aplikaci Sony | Headphones Connect aplikaci a změňte přiřazený dotykový panel

  Společnost Sony je zábavní společnost, jež staví na preciznosti a jedinečnosti svých technologií. Cílem společnosti je prostřednictvím svých produktů a kreativity probudit emoce u samotných spotřebitelů i firem a zároveň jim dát pocit, že se produkty staly jejich neodmyslitelnou součástí a mohou si tak kousek unikátnosti vychutnat každý den – od her a síťových služeb po hudbu, fotografie, spotřební elektroniku a finanční služby. Další informace jsou k dispozici na:http://www.sony.net/