Sledovat Sony Česká republika

Společnost Sony představuje na vybraných chytrých televizorech aplikaci Apple TV

Tisková zpráva   •   Říj 14, 2020 15:00 CEST

Společnost Sony Europe dnes informovala, že její zákazníci budou mít od nynějška na vybraných chytrých televizorech Sony přístup k aplikaci Apple TV, díky níž si mohou vychutnat Apple TV+, kanály Apple TV, nové i oblíbené filmy a personalizovaná doporučení. Aplikace Apple TV je od dnešního dne v Evropě k dispozici pro sérii Sony XH90 prostřednictvím aktualizace softwaru.

Aplikace Apple TV sjednocuje všechny způsoby sledování pořadů a filmů do jednoho místa. Aplikace přichází s Apple TV+, novou předplacenou službou pro přehrávání videí od společnosti Apple, která nabízí původní pořady, filmy a dokumenty od nejkreativnějších scénáristů světa, včetně pořadů ‚The Morning Show‘, ‚See’, ‚Defending Jacob‘, ‚Ted Lasso‘, ‚Greyhound‘, ‚The Banker‘, ‚Boys State‘ a ‚Beastie Boys Story‘. Zákazníci si mohou prostřednictvím aplikace Apple TV předplatit také kanály Apple TV a sledovat bez reklam pořady podle vlastního výběru přímo v aplikaci Apple TV. Díky rodinnému sdílení může předplatné kanálů Apple TV využívat až šest členů rodiny s použitím vlastního Apple ID a hesla.

Chytré televizory Sony přinášejí uživatelům snadný přístup k celé řadě služeb a obsahu. Díky rodině procesorů X1 od Sony, které jsou ve své třídě špičkou, displeji TRILUMINOS™ a zvuku, který vás obklopí, si mohou zákazníci prostřednictvím aplikace Apple TV vychutnat obsah přesně podle původního záměru autora. Uživatelé chytrých televizorů od Sony mohou pomocí aplikace Apple TV vybírat z více než 100 000 filmů a televizních programů. Ty si mohou zakoupit nebo vypůjčit, včetně titulů dostupných ve formátu 4K HDR s Dolby Atmos, ale mohou využívat také doporučení šitá na míru. Dále mají zákazníci přístup do knihovny s filmy a televizními programy, které si od Applu zakoupí. Vybrané televizory od společnosti Sony[1] podporují také AirPlay 2 a HomeKit[2]. Pomocí AirPlay 2 mohou zákazníci bezproblémově přehrávat videa a další obsah ze svých zařízení iPhone, iPad či Mac přímo na chytré televizi. HomeKit umožňuje zákazníkům snadno a bezpečně ovládat chytré televizory Sony pomocí aplikace Home nebo tak, že požádají asistent Siri, který je k dispozici na zařízeních Apple.

Zákazníci se mohou prostřednictvím aplikace Apple TV přihlásit k odběru Apple TV + na svých chytrých televizorech Sony, iPhone, iPad, Apple TV, iPod touch, Mac a na dalších platformách, včetně tv.apple.com, za cenu 139 Kč měsíčně. Po omezenou dobu si budou moci zákazníci, kteří si zakoupí nový iPhone, iPad, Apple TV, iPod touch nebo Mac, užívat Apple TV+ po dobu jednoho roku zcela zdarma.[3]

Aplikace Apple TV bude dostupná pro vybrané modely modelové řady televizorů Sony 2018 a u většiny modelů 2019 a 2020 od konce roku.

Podrobnější informace naleznete na: https://www.sony.cz/electronics/televizory/xh90-series

[1]Aplikace Apple TV bude již brzy dostupná prostřednictvím automatické či manuální aktualizace softwaru u následujících modelů televizorů Sony BRAVIA(www.apple.com/apple-tv-app/devices/) v těchto regionech (support.apple.com/HT204411).

[2]Vyžaduje iOS 12.2 nebo novější verzi nebo macOS 10.14.4 či novější verzi. Vyžaduje účet Apple ID. Pro přístup k určitému obsahu může být vyžadováno předplatné. Bude vyžadovat aktualizaci firmwaru AirPlay a bude dostupná v zimě 2020.

[3]Sdílení jednoho předplatného v rámci rodiny (Family Sharing). Automaticky se prodlužuje, pokud nedojde k jeho zrušení. Jsou platná omezení a další podmínky; další informace naleznete na apple.com/promo.

Společnost Sony je zábavní společnost, jež staví na preciznosti a jedinečnosti svých technologií. Cílem společnosti je prostřednictvím svých produktů a kreativity probudit emoce u samotných spotřebitelů i firem a zároveň jim dát pocit, že se produkty staly jejich neodmyslitelnou součástí a mohou si tak kousek unikátnosti vychutnat každý den – od her a síťových služeb po hudbu, fotografie, spotřební elektroniku a finanční služby. Další informace jsou k dispozici na:http://www.sony.net/