Sledovat Sony Česká republika

Společnost Sony představuje nové řešení pro snadné, vysoce kvalitní živé streamování a video hovory kompatibilní se 35 modely fotoaparátů již při svém uvedení na trh

Tisková zpráva   •   Srp 19, 2020 13:44 CEST

Společnost Sony dnes představila novou aplikaci pro stolní počítače, ‚Imaging Edge™ Webcam‘, která uživatelům umožňuje snadno přetvořit digitální fotoaparát[1] na vysoce kvalitní webovou kameru jednoduše tím, že jej připojí k PC[2] prostřednictvím USB[3], a to bezplatně.

‚Imaging Edge Webcam‘ umožňuje uživatelům živě streamovat nebo pořádat video konference jediným snadným krokem, ale také maximálně využít pokročilé zobrazovací technologie od společnosti Sony, mezi něž patří například špičkové automatické ostření, kvalita obrazu ve vysokém rozlišení a další unikátní funkce každého z kompatibilních fotoaparátů.

„I nadále se budeme přizpůsobovat a vyvíjet tak, abychom dokázali naplnit potřeby našich zákazníků. Jejich názor je rozhodující pro vše, co v tomto odvětví děláme,“ uvedl Yann Salmon-Legagneur, ředitel produktového marketingu divize Digital Imaging společnosti Sony Europe. „Vzhledem k rostoucí poptávce po živém streamování jsme nadšeni, že můžeme nabídnout novou aplikaci, která tolika zákazníkům věrným značce Sony umožní rychle a snadno přeměnit fotoaparát ve vysoce efektivní webovou kameru pro živé streamování, video hovory a mnoho dalšího.“

Imaging Edge Webcam‘ je aktuálně kompatibilní s 35 modely fotoaparátů Sony, včetně: Alpha 9 II, Alpha 9, Alpha 7R IV, Alpha 7R III, Alpha 7R II, Alpha 7S II, Alpha 7S, Alpha 7 III, Alpha 7 II, Alpha 6600, Alpha 6400, Alpha 6100, RX100 VII, RX100 VI, RX0 II, RX0, vlogovacím fotoaparátem ZV-1 a dalšímii. S touto aplikací je kompatibilní také nedávno představená Alpha 7S III.

Novou aplikaci pro stolní počítače ‚Imaging Edge Webcam‘ si můžete stáhnout ZDE.

[1]Úplný seznam kompatibilních modelů naleznete na internetových stránkách. Aby byly fotoaparáty kompatibilní, je nutné provést aktualizaci firmwaru.

[2]Vyžaduje 64bitovou verziWindows® 10

[3]Vybrané modely fotoaparátů Sony se při připojení přes USB dobíjejí. Úplný seznam kompatibilních modelů naleznete na internetových stránkách.

Společnost Sony je zábavní společnost, jež staví na preciznosti a jedinečnosti svých technologií. Cílem společnosti je prostřednictvím svých produktů a kreativity probudit emoce u samotných spotřebitelů i firem a zároveň jim dát pocit, že se produkty staly jejich neodmyslitelnou součástí a mohou si tak kousek unikátnosti vychutnat každý den – od her a síťových služeb po hudbu, fotografie, spotřební elektroniku a finanční služby. Další informace jsou k dispozici na:http://www.sony.net/