Sledovat Sony Česká republika

Společnost Sony představuje novou řadu vysoce výkonných audio systémů pro dokonalou zábavu

Tisková zpráva   •   Srp 27, 2020 10:03 CEST

  • Nové modely MHC-V83D a MHC-V73D se hodí pro každou příležitost
  • Objevte ještě silnější zážitek se zcela novým zvukem 360° Party sound
  • Vytvořte úžasnou atmosféru pomocí party světel zářících do všech stran
  • Díky dalším interaktivním funkcím bude každá oslava nezapomenutelná

Společnost Sony dnes představila dva nové impozantní modely MHC-V83D a MHC-V73D, které posílí řadu vysoce výkonných zvukových systémů. Milovníkům karaoke večírků i rodinám se tak rozšiřují možnosti, jak si užít zábavu se zvukem a osvětlením vycházejícím do všech stran pro tu nejlepší party.

Ještě silnější zvuk

Tato nová řada vysoce výkonných zvukových systémů přináší zásadní vylepšení zajišťující lepší výkon a vyšší kvalitu zvuku. Patří mezi ně například High-efficiency Tweetervyužívající výškové reproduktory, a High-efficiency Midrange s vysoce účinným středovým reproduktorem. Přináší nejen větší rozsah výšek, ale také širší rozsah pokrývající větší prostor.

Modely V83D a V73D nabízejí party zvuk šířící se do všech stran

Naplňte taneční parket úžasným zvukem díky novému party zvuku, který modely V83D a V73D šíří do všech stran. V83D a V73D mají čtyři výškové reproduktory vpředu a vzadu, které rozšiřuje zvukové pole směrem nahoru. Zvuk středního pásma se šíří z přední i zadní strany reproduktoru[1], pokrývá širší oblast s čistšími frekvencemi středního rozsahu a vytváří silný, sytý zvuk s jasnými vokály, které potěší každého, kdo rád chodí na party.

Party zvuk šířící se do všech stran (360° Party sound)je výsledkem kombinace předních a zadních výškových reproduktorů, středového reproduktoru, basového reproduktoru a reproduktoru JET BASS BOOSTER, který zaručuje, že hudba bude slyšet ještě dál a zaplní větší prostor. Hosté si tak užijí skvělý zvuk se silnými basy a lepší čistotou bez ohledu na to, kde se nachází.

Rozsviťte noc

Modely V83D a V73D nabízejí světla zářící do všech stran (360° Party lights)

V83D a V73D jsou vybaveny zcela novými světly zářícími do všech stran, která osvětlí party od podlahy ke stropu. Reproduktory vysílají vlny tmavě modrého, nebesky modrého a zeleného světla s pestrobarevnými pruhy, které návštěvníky večírku obklopí skutečně nezapomenutelnou atmosférou. Navoďte autentický atmosféru nočního klubu díky dynamickému pohybu světel.

Světla reproduktoru

Modely V83D a V73D jsou navíc vybaveny světly pro basový a středový reproduktor, která září tmavě modře, takže jsou ideální pro večírky a události v jakémkoli prostoru.

Režim Ambient Light

Nový režim ‚Ambient Light‘, kterým disponuje celá produktová řada, umožňuje snadný přechod z režimu party na odpočinkovou atmosféru s nízkou hladinou osvětlení. Toto nové nastavení je ideální pro rodinu, která se chce uvolnit při pomalejší a relaxační animaci světla.

Posuňte party na vyšší úroveň

Karaoke a mikrofonní vstup

Karaoke je čím dál tím populárnější a nová řada reproduktorů vám díky dvěma mikrofonních vstupů pomůže objevit váš skrytý talent popové hvězdy. Nebo si můžete s vašimi hosty užít zábavu a zazpívat si společně vaše oblíbené skladby. Funkce Microphone Echo mísí vokály s hudbou na pozadí, aby byl zážitek dokonalejší a navodil atmosféru koncertního sálu. A jakmile dozpíváte, můžete mikrofony a kabely bezpečně uložit do speciálních vestavěných držáků[2].

Kytarový vstup

Nebo můžete do jednoho ze vstupů připojit kytaru a využívat tak celý systém jako kytarový zesilovač, čímž večírku dodáte jedinečný rockový styl. Vychutnejte si tři režimy pro dokonalou jam session: „Clean“ pro čistý zvuk, „Overdrive“ pro zkreslený zvuk kytary a „Bass“ pro vaši basovou kytaru.

Ovládání v dlani

Všechno můžete ovládat přímo z tanečního parketu pomocí mobilní aplikace Fiestable[3],[4]. Hudbu, osvětlení a mnoho dalších funkcí nastavíte jednoduše poklepáním na svůj smartphone nebo pomocí hlasu.

Party Playlist v aplikaci Fiestable

Nová řada zvukových systémů nabídne také funkci Party Playlist[5], která umožňuje hostům přidávat svou oblíbenou hudbu, kterou mají uloženou ve svých smartphonech[6], do seznamu skladeb, a to prostřednictvím sítě Wi-Fi® a aplikace Fiestable, takže vaše party nikdy neskončí.

Funkce Karaoke Ranking v aplikaci Fiestable

Najděte mezi svými přáteli pěveckou hvězdu pomocí žebříčku Karaoke Ranking, nové funkce, kterou exkluzivně přináší aplikace Fiestable. Soutěžte se svými přáteli o nejvyšší skóre. Každý, kdo se dostane mezi nejlepších 10, může své jméno a název písně zapsat do výsledkové tabule.

Režim TAIKO pro V83D a V73D

Nejnovější režim Taiko Game, který nabízí V83D a V73D, vám umožňuje zabubnovat si s libovolnou skladbou, jednoduše tak, že bubnujete do rytmu na horní panel. Vyzkoušíte si tak, jak udržíte rytmus, když hrajete proti přátelům, takže vaše party bude ještě napínavější.

Vydrží každou party

V83D a V73D mají robustní 360stupňovou konstrukci s pevným plastovým vnějším povrchem, který chrání všechny strany zařízení, a čtyřmi chrániči rohů. Přeprava těchto zařízení nebyla nikdy snazší, stačí jednoduše chytit pohodlnou rukojeť, naklonit a robustní kolečka vám umožní vyrazit přímo na party.

Nekonečné možnosti zábavy

V83D a V73D můžete připojit i k televizoru a vychutnat si oblíbené filmy, televizi a sport zcela novým a vzrušujícím způsobem. Díky výstupu HDMI™ (ARC) můžete systém snadno připojit k televizoru, sledovat televizi a DVD na normální obrazovce a zároveň si vychutnat impozantní zvuk z reproduktoru.

Nyní můžete poslouchat více stanic díky digitálnímu vysílání DAB + a plně kompatibilnímu FM tuneru, který vám umožní poslouchat oblíbené rozhlasové stanice, ať už se vydáte kamkoli.

Model MHC-V83D bude v prodeji za cenu přibližně 17 990CZK od října 2020.

Model MHC-V73D bude v prodeji za cenu přibližně 15 990CZK od října 2020.

Specifikace produktů naleznete na adrese: 

https://www.sony.cz/electronics/systemy-hi-fi/mhc-v83d

https://www.sony.cz/electronics/systemy-hi-fi/mhc-v73d

Další novinky od společnosti Sony se dozvíte na: http://presscentre.sony.eu/

[1] Novými nakloněnými středovými reproduktory, které zajišťují ještě výkonnější zvuk, je vybaven pouze model MHC-V83D

[2] Modely MHC-V83D a MHC-V73D mají dva vestavěné držáky mikrofonů

[3] Aplikaci Fiestable pro Android lze stáhnout na Google Play. Aplikaci Fiestable pro IOS lze stáhnout z App Store.

[4] Pro použití aplikace Fiestable je nutná také aplikace Sony | Music Center.

[5] Vyžaduje síť Wi-Fi.

[6] Tato funkce funguje pouze pro skladby uložené v interní paměti chytrého telefonu a není kompatibilní s audiem ve vysokém rozlišení, skladbami s velikostí souboru větší než 30 MB nebo aplikacemi třetích stran.

Společnost Sony je zábavní společnost, jež staví na preciznosti a jedinečnosti svých technologií. Cílem společnosti je prostřednictvím svých produktů a kreativity probudit emoce u samotných spotřebitelů i firem a zároveň jim dát pocit, že se produkty staly jejich neodmyslitelnou součástí a mohou si tak kousek unikátnosti vychutnat každý den – od her a síťových služeb po hudbu, fotografie, spotřební elektroniku a finanční služby. Další informace jsou k dispozici na:http://www.sony.net/