Sledovat Sony Česká republika

Společnost Sony představuje nový grip pro snímání GP-VPT2BT s bezdrátovým dálkovým ovladačem

Tisková zpráva   •   Led 21, 2020 12:23 CET

Společnost Sony rozšiřuje svou neustále se rozrůstající řadu fotoaparátů a příslušenství pro moderní tvůrce o nový grip GP-VPT2BT s bezdrátovým dálkovým ovladačem, který je ideální pro tvorbu nejrůznějšího obsahu od vlogů, cestovatelských fotografií / videa, až po běžné každodenní použití. Nový grip přináší optimální stabilitu a komfort v kombinaci s možností bezdrátového připojení a spolehlivou konstrukcí odolnou proti prachu a vlhkosti[1].

Grip GP-VPT2BT je kompatibilní s celou řadou nejnovějších digitálních fotoaparátů od Sony[2], lze jej snadno připojit prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth® a umožňuje tvůrcům jednoduše snímat bez rušivých kabelů nebo nekrytých vstupů. Nový grip nabízí užitečnou funkci naklopení, která umožňuje flexibilní nastavení vertikálního úhlu, stejně jako možnost snadného přepínání mezi normálním a autoportrétním režimem. Grip má navíc aretační kolečko, které je možné povolit či utáhnout podle velikosti a hmotnosti používaného fotoaparátu. Grip je dále vybaven tlačítkem pro otočení fotoaparátu o 180 stupňů, světelnou kontrolkou a přepínačem uzamčení. Snadno lze proměnit ve stativ jednoduchým vytažením spodní části, což umožňuje snadné, stabilní a bezdotykové snímání.

Nový grip GP-VPT2BT s bezdrátovým dálkovým ovládáním se do Evropy začne dovážet v únoru, jeho cena se bude pohybovat okolo 200 €, tedy 170 £.

[1] 100% odolnost proti prachu a vlhkosti není zaručena

[2] Kompatibilní s modely α9 II, α9, α7R IV, α7R III, α7 III, α6600, α6400, α6100, RX100 VII a RX0 II Pro zajištění kompatibility je nutné aktualizovat firmware 

Společnost Sony je zábavní společnost, jež staví na preciznosti a jedinečnosti svých technologií. Cílem společnosti je prostřednictvím svých produktů a kreativity probudit emoce u samotných spotřebitelů i firem a zároveň jim dát pocit, že se produkty staly jejich neodmyslitelnou součástí a mohou si tak kousek unikátnosti vychutnat každý den – od her a síťových služeb po hudbu, fotografie, spotřební elektroniku a finanční služby. Další informace jsou k dispozici na:http://www.sony.net/