Sledovat Sony Česká republika

Společnost Sony rozšiřuje portfolio soundbarů o novinky HT-G700 a HT-S20R

Tisková zpráva   •   Kvě 12, 2020 10:00 CEST

Společnost Sony dnes představila dva nové soundbary– modely HT-G700 a HT-S20R. Díky novým modelům si budete moci vychutnat v pohodlí vašeho domova televizní pořady, sport a filmy se silným zvukem, který vás zcela obklopí.

Prostorový zvuk jako v kině a jasná reprodukce dialogů

Model HT-G700 je soundbar s 3.1kanálovým zvukem Dolby Atmos® a DTS:X, který spojuje výkonný prostorový zvuk s čistou reprodukcí dialogů, takže se můžete nechat dokonale pohltit oblíbenými televizními programy a filmy.

Uslyšíte zvuk ze všech směrů díky až 7.1.2kanálovému prostorovému zvuku. Model HT-G700 přichází s technologií Vertical Surround Engine od Sony, díky níž umožní přední reproduktory HT-G700 v kombinaci se zpracováním signálu od Sony rozmístění zvuku tak, aby vás obklopil v horizontální i vertikální rovině. Zdokonaleno bylo taktéž zpracování signálu tak, aby prostorový zvuk pokryl ještě větší prostor[1]. Kromě toho dokáže HT-G700 vylepšit dokonce i obyčejný stereo zvuk až na prostorový zvuk 7.1.2, stisknete-li tlačítko Immersive AE (Audio Enhancement), pak každý televizní pořad nebo film získává prostorový zvuk.

HT-G700 navíc nabízí speciální středový reproduktor, který dává jasně vyniknout vokálům, ať už se bude jednat o pohotový dialog ve vašem oblíbeném televizním pořadu nebo šeptem pronesená replika v hollywoodském filmu. Skvěle se hodí také pro hudbu, vytváří bohatý zážitek z poslechu plný jemných nuancí. Kromě toho disponuje HT-G700 přesně vyladěnou technologii S-Force PRO, která upravuje zvuk tak, aby ladil s většími televizory (většími než 55“), takže se můžete nechat dokonale pohltit tím, co právě sledujete.

Zvolte si dokonalé nastavení

Zvuk nebo režim audia, který se nejlépe hodí k tomu, co posloucháte, můžete zvolit přímo pomocí tlačítka na dálkovém ovládání. Režim Cinema Mode vás vtáhne ještě hlouběji do filmu a s režimem Music Mode uslyšíte každičký detail vašich oblíbených skladeb. Kromě toho je možné zvolit také režimy Voice Mode a Night Mode. Režim Voice Mode vyladí zvuk s důrazem na mluvené slovo a vám neunikne ani slovíčko. Režim Night mode optimalizuje vyvážení zvuku tak, abyste dobře slyšeli i při nižší hlasitosti.

HT-G700 přichází s výkonným, bezdrátovým basovým reproduktorem, který zajistí hlubší a bohatší zvuk basů. Kromě toho vnitřní konstrukce ozvučnice vytváří mnohem hlubší a bohatší basy[2]. Propojení s televizí prostřednictvím Bluetooth® nebo HDMI eARC/ARC je rychlé a snadné.

HT-S20R

Soundbar HT-S20R je cenově dostupný, přesto ale výkonný 5.1kanálový zvukový projektor. Jeho schopnosti jsou korunovány elegantním designem, nabízí 400W výkon, dva zadní reproduktory a basový reproduktor. Model HT-S20R byl navržen tak, aby dokonale ladil s moderními televizory, je také snadné ho připojit prostřednictvím HDMI, optického nebo analogového vstupu. Hudbu si také můžete užívat prostřednictvím Bluetooth® připojení nebo USB.

Model HT-G700 bude v prodeji od dubna 2020 a jeho cena bude přibližně 11 990 Kč / 429€.

Model HT-S20R bude v prodeji od dubna 2020 a jeho cena bude přibližně 5 990Kč / 229€.

Specifikace produktu naleznete na: https://www.sony.cz/electronics/zvukove-projektory/ht-g700.

Další novinky o společnosti Sony naleznete na: http://presscentre.sony.eu/

[1]Compared with HT-XF9000

[2]Ve srovnání s HT-XF9000

Společnost Sony je zábavní společnost, jež staví na preciznosti a jedinečnosti svých technologií. Cílem společnosti je prostřednictvím svých produktů a kreativity probudit emoce u samotných spotřebitelů i firem a zároveň jim dát pocit, že se produkty staly jejich neodmyslitelnou součástí a mohou si tak kousek unikátnosti vychutnat každý den – od her a síťových služeb po hudbu, fotografie, spotřební elektroniku a finanční služby. Další informace jsou k dispozici na:http://www.sony.net/