Sledovat Sony Česká republika

Společnost Sony rozšiřuje svoji nabídku televizorů o 4 nové 4K HDR modely

Tisková zpráva   •   Úno 01, 2019 12:30 CET

Nové 4K HDR televizory od Sony přinášejí špičkovou kvalitu obrazu a množství chytrých funkcí.

Společnost Sony představila čtyři nové řady televizorů pro rok 2019 – XG83, XG81, XG80 a XG70. Všechny řady budou v nabídce v různých velikostech obrazovky, aby dokonale zapadly do každého obývacího pokoje. Jsou ideální volbou, ať už je velikost místnosti jakákoli. Nové modely jsou vybaveny mnoha špičkovými obrazovými a zvukovými technologiemi a mohou být skvělým začátkem pro každého, kdo touží po úchvatných 4K HDR zážitcích.

Model XG83 se pyšní 4K HDR procesorem X1™ s objektově orientovaným HDR remasterem z dílny Sony a HDR technologií Super Bit Mapping™, která umožňuje dokonalejší reprodukci hloubky, textury i přirozených barev. Obraz je realističtější díky dokonalé ostrosti a vyššímu jasu.

Série XG83, XG81, XG80 a XG70 disponují uznávanými technologiemi pro zpracování obrazu vyvinutými Sony, které přinášejí podmanivý zážitek ze sledování. Technologie 4K X-Reality™ PRO zdokonaluje každý záběr na kvalitu blížící se 4K a vylepšuje jeho ostrost, odkrývá přesnější detaily a nuance scény, zatímco displej TRILUMINOS™ zajišťuje, aby všechny barvy působily realističtějším dojmem a reprodukuje každičký odstín či tón. Televizory také působí v jakémkoli interiéru velice elegantně díky prémiovému rámečku v designu hliníku (XG83) či broušeného hliníku (XG81, XG80, XG70) a stylovým stojánkům, které perfektně skryjí kabely a udrží je na správném místě.

Pokud jde o chytré funkce, jsou XG83, XG81 a XG80 vybaveny Sony Android TV, která podporuje široké spektrum aplikací od Google Play™, včetně YouTube™, Netflix, Prime Video a mnohé další1. S televizory XG83, XG81 a XG80 bude váš domov ještě chytřejší, protože nabídnou vestavěnou funkci Google Assistant. Diváci si mohou pomocí Google Assistant, který ovládají hlasem prostřednictvím dálkového ovladače, jednoduše a rychle naplánovat den nebo vyhledávat obsah, přehrávat televizní programy, filmy a mnoho dalšího2. Model XG70 je vybaven vestavěným internetovým prohlížečem. Dokonale se tak hodí k tomu, abyste si jeho prostřednictvím mohli streamovat pořady a filmy z oblíbených aplikací. Nabídne okamžitý přístup na aplikace Netflix a YouTube3, které spustíte jediným kliknutím.

Dostupné velikosti:

XG83: 43”, 49”.

XG81: 43”, 49”, 55”, 65”.

XG80: 43”, 49”, 55”, 65”, 75”.

XG70: 43”, 49”, 55”, 65”.

Další informace, dostupnost v maloobchodech a ceny se dozvíte na regionálních webových stránkách Sony:

XG83: http://www.sony.cz/electronics/televizory/xg8305-series

XG81: http://www.sony.cz/electronics/televizory/xg8196-series

XG80: http://www.sony.cz/electronics/televizory/xg8096-series

XG70: http://www.sony.cz/electronics/televizory/xg7002-series

1 Dostupnost se liší v závislosti na regionu.

2 Dostupnost Google Assistant závisí na regionu.

3 Specifikace dálkového ovládání se v jednotlivých regionech a u různých modelů liší.

Google, Android TV a další související značky a loga jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC.

Amazon, Amazon Prime Video a veškerá související loga jsou obchodními známkami společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích sesterských společností.

Společnost Sony je vedoucí výrobce produktů na poli audio, video, her, komunikace, klíčovýh zařízení a informačních technologií jak pro spotřebitele, tak i pro profesionální trh. Společnost Sony zastává díky svému podnikání v hudebním a zobrazovacím průmyslu, v odvětví počítačové zábavy a online služeb unikátní pozici světového jedničky elektronického a zábavního průmyslu. Sony zaznamenala ve fiskálním roce končícím k 31.3.2018 úhrnné roční prodeje ve výši přibližně 77 miliard USD. Globální webová stránka společnosti Sony: http://www.sony.net/

Přiložené soubory

Dokument Word