Sledovat Sony Česká republika

Sportovní bezdrátová sluchátka s funkcí odstranění okolního hluku, která můžete nosit kdykoli a kdekoli

Tisková zpráva   •   Led 09, 2018 14:42 CET

  • První skutečně bezdrátová sluchátka na světě[1] s funkcí odstranění okolního hluku v designu odolném proti polití vám umožní užívat si nerušený poslech, ať už jste kdekoli
  • Tak pohodlné, že je můžete nosit celé hodiny
  • Tvarované tak, aby poskytly maximální stabilitu v uchu

Společnost Sony uvádí na trh troje nová bezdrátová sluchátka pro aktivní a stylové milovníky hudby, kteří jsou neustále v pohybu. Tato vysoce kvalitní, sportovní sluchátka fungují stejně dobře, když si je vezmete na intenzivní kardio trénink, jako když se vypravíte na hodinu holistické jógy, nebo v každodenním životě.

Bezdrátový design je důležitý při nošení sluchátek v pohybu. Můžete tak dělat jakékoli sporty chcete, aniž by vám překážely kabely. Jako první na světě kombinují bezdrátová sluchátka WF-SP700N dvě vlastnosti, které při tréninku potřebujete nejvíce: design odolný vůči postříkání vodou a technologii digitálního odstranění okolního hluku, která zablokuje rušivé elementy okolo vás, abyste se mohli soustředit na trénink.

Poslouchejte zvuk, který chcete slyšet

Technologie odstranění okolního hluku od Sony[2] vám umožní soustředit se na trénink a koncentrovat se v hlučném prostředí posilovny, takže si můžete vychutnat nerušenou hudbu na běžeckém pásu. Při venkovním tréninku jen aktivujete režim Ambient Sound, abyste i nadále vnímali okolní zvuky. A naopak, když jste zpět v posilovně, umožní vám tento režim Ambient Sound vnímat nezbytné zvuky doprovázející trénink. Díky tomu jsou tato sluchátka dokonalým tréninkovým parťákem. Nabízejí také známý zvuk Sony EXTRA BASS™[3], který v kombinaci s odstraněním okolního hluku dodává vaší hudbě hlubší a údernější basovou linku, která umožňuje soustředit se na zvyšování vašeho výkonu. Doprovodná aplikace Sony | Headphones Connect dokonce umožňuje osobní nastavení vašeho EQ.

Odolnost proti polití, bezpečně padnoucí design a mobilita

Sluchátka WF-SP700N jsou s krytím IPX4 odolná proti polití vodou. To znamená, že je můžete nosit v dešti nebo se zpotit, aniž byste je tím poškodili.

Byla navržena s obloukovou podpěrou, takže bezpečně padnou do vašich uší, ať už děláte cokoli. V nabídce jsou ve čtyřech barvách - růžové, žluté, černé a bílé – které byly navrženy tak, aby doplňovaly váš sportovní outfit a udržovaly krok s trendem nošení sportovního a volnočasového oblečení mimo tělocvičnu.

Model WF-SP700N dostal kompaktní nabíjecí pouzdro, které se otevírá jedním dotykem. Jeho výhodou je přibližně tříhodinová výdrž baterie a další možnosti nabíjení v pouzdře. Nabízí tedy celkově devítihodinovou výdrž, než bude nutné sluchátka znovu nabít.

Šikovná konektivita

Model WF-SP700N nabízí připojení jedním dotykem s pouzdrem prostřednictvím NFC™ a je kompatibilní s aplikací Sony | Headphones Connect app, která nyní umožňuje rychlé nastavení zvuku „Quick Sound Settings”, díky němuž můžete rychle obnovit svoje oblíbené nastavení ekvalizéru a kontrolu okolních zvuků (ambient sound control). Ty nastavíte dvěma ťuknutími na tlačítko sluchátek. Model WF-SP700N’s vám dopřeje svobodu pohybu, aniž byste se zamotali do kabelů, a prostřednictvím aktualizace bude dokonce optimalizován pro Google Assistant.

Stylové možnosti, které vám padnou

Kromě skutečně bezdrátového designu přináší Sony také dva standardní bezdrátové modely do uší, WI-SP600N a WI-SP500. Nabízí tak řadu sportovních sluchátek, bez kterých prostě nebudete moci žít.

Model WI-SP600N nabízí stejné digitální odstranění okolního hluku (Digital Noise Cancelling) a kvalitní zvukovou technologii WF-SP700N a navíc i odolnost proti polití. S těmito sluchátky můžete poslouchat po dobu až přibližně 6 hodin. Jejich kompaktní sluchátka jsou spojena diskrétním páskem vedoucím za krkem. Jsou vybavena obloukovou podporou, která vychází z ergonomie ucha a zajišťuje nejen flexibilitu, ale i bezpečně padnoucí sluchátka.

Sluchátka WI-SP500 mají také otevřený typ měniče, který umožňuje rozeznávání okolních zvuků, krytí IPX4 a snadné připojení k telefonu díky NFC™. Se sluchátky WI-SP500 můžete díky přibližně osmihodinové výdrži při plném nabití trénovat déle. Když s tréninkem skončíte, jednoduše je dáte do pouzdra. Tato sluchátka mají speciálně navržené, ergonomické špunty s gumovými výstupky, které opět zajišťují, že vám sluchátka jen tak nevypadnou, když se pustíte do svých oblíbených sportovních aktivit.

Sluchátka Sony s funkcí odstranění okolního hluku budou díky Google Assistant[4] chytřejší

Sluchátka Sony s funkcí odstranění okolního hluku budou optimalizována pomocí aktualizace pro Google Assistant. Ptejte se, dávejte jim instrukce, je to váš osobní Google asistent, vždy připraven vám pomáhat, ať už s vyřizováním věcí, uskutečňováním hovorů, poslechem hudby nebo příchozích zpráv a mnoho dalšího.

Modely sluchátek, která budou optimalizována pro Google Assistant, jsou:

WH-1000XM2, WI-1000X, WF-1000X, WF-SP700N, WI-SP600N, WH-CH700N, WH-H900N

Specifikace produktu naleznete na:

WF-SP700N

WI-SP600N

WI-SP500

Další novinky od Sony naleznete na http://presscentre.sony.eu/


[1]K 8. lednu 2018, podle průzkumu společnosti Sony Corporation, mezi skutečně bezdrátovými sluchátky s krytím IPX4 nebo vyšším pro WF-SP700N

[2]U WF-SP700N a WI-SP600N

³ Nezapomeňte, že zvuk EXTRA BASS ™ je k dispozici pouze u modelů WF-SP700N a WI-SP600N

[4] Google je ochranná známka společnosti Google LLC. Google Assistant není dostupný ve všech jazycích a všech zemích. Vyžeduje párování s vhodným telefonem a internetové připojení.

Společnost Sony je vedoucí výrobce produktů na poli audio, video, her, komunikace, klíčovacích zařízení a informačních technologií jak pro spotřebitele, tak i pro profesionální trh. Společnost Sony zastává díky svému podnikání v hudebním a zobrazovacím průmyslu, v odvětví počítačové zábavy a online služeb unikátní pozici světového jedničky elektronického a zábavního průmyslu. Sony zaznamenala ve fiskálním roce končícím k 31.3.2018 úhrnné roční prodeje ve výši přibližně 77 miliard USD. Globální webová stránka společnosti Sony: http://www.sony.net/

Přiložené soubory

Dokument Word