Sledovat Sony Česká republika

Unikněte realitě a nechte se pohltit špičkovým zážitkem ze zábavy díky nové Xperii 10 II, kterou si již nyní můžete předobjednat

Tisková zpráva   •   Kvě 19, 2020 15:16 CEST

  • Zdokonalený elegantní design modelu, který váží pouhých 151 g, splňuje normy IP65/IP68, díky čemuž je odolný proti prachu a vodě a spolu s Corning® Gorilla® Glass 6 zajišťuje bezstarostné používání
  • Širokoúhlý 6,0” OLED displej s poměrem stran 21:9 a přináší optimalizovaný obraz videa pro zcela pohlcující zábavu
  • Nový trojitý fotoaparát přináší kreativní možnosti díky lepšímu podání barev a novému nočnímu režimu

S novou Xperií 10 II, která je nyní v předprodeji, se můžete nechat zcela pohltit zábavou díky ještě širší paletě technologií Sony, jimiž je tento model vyšší střední třídy obdařen.

Tenké, 69mm široké tělo váží pouhých 151 g a splňuje normy IP65/IP68 odolnosti proti prachu a vodě. Displej je chráněn sklem Corning® Gorilla® Glass 6. a díky svému designu telefon dokonale padne do ruky. S tímto modelem si můžete pohodlně užívat nejrůznější zábavu, která je dnes ještě žádanější než kdy dřív, ať už jste kdekoli.

Xperia 10 II vás rychle vtáhne do akce díky 6,0” širokoúhlému OLED displeji s poměrem stran 21:9. S displejovou technologií TRILUMINOS™ pro mobilní zařízení, kterou využívají rovněž televizory BRAVIA®, a optimalizací obrazu videa si můžete užívat filmy a televizní pořady s hlubšími odstíny černé, a ještě intenzivnějšími barvami pro skutečně špičkový zážitek ze sledování. Dynamický poměr stran 21:9[i], díky kterému uvidíte na displeji ze hry více než kdy dřív, povyšuje hraní her na zcela novou úroveň.

Mezi další výhody 6,0” OLED displeje s poměrem stran 21:9 patří také unikátní uživatelské rozhraní multi-windows, které umožňuje používat dvě aplikace současně, stejně jako funkce Side Sense, díky níž můžete bez námahy přepínat mezi svými oblíbenými aplikacemi.

Xperia 10 II je vybavena audio technologií Sony s 3,5mm konektorem pro autentický zvuk ve vysokém rozlišení, ať už použijete připojení prostřednictvím kabelu nebo bezdrátové audio s vysokým rozlišením.

Zábava tady ale nekončí. Xperia 10 II je vybavena novým trojitým fotoaparátem, který se skládá z jednoho 12MP a dvou 8MP objektivů: extrémně širokoúhlého (16 mm), širokoúhlého (26 mm) a teleobjektivu (52 mm), takže můžete být kreativní a při fotografování experimentovat. Svoje fotografie můžete snadno dotáhnout k dokonalosti díky přednastaveným režimům pro fotografování jídla, portrétů a nově také pro fotografování v noci. Tento režim zajistí vysokou kvalitu snímků dokonce i v podmínkách s nízkou hladinou osvětlení.

Ať už fotíte cokoli a za jakýchkoli podmínek, Xperii 10 II můžete plně důvěřovat. Pokaždé zachytí nádherný snímek díky vylepšenému podání barev, kterého bylo docíleno s využitím špičkového know-how společnosti Sony v oblasti digitálního zobrazování. Můžete dokonce fotografovat snímky s poměrem stran 21:9 nebo nahrávat videa ve 4K.

Xperia 10 II byla navržena tak, aby byla odolná proti prachu a vodě a splňovala normy IP65/IP68[ii]. Díky odolnosti proti prachu a vodě a použití skla Corning® Gorilla® Glass 6 ji můžete bez obav používat kdekoliv. Baterie 3600mAh s dlouhou výdrží zas zajistí, abyste telefon mohli používat a kreativně s ním tvořit po celý den.

Xperia 10 II je vybavena platformou pro mobilní zařízení Qualcomm® Snapdragon 665, která zajišťuje spolehlivý výkon a rychlé připojení. Novinka přichází na trh s Androidem 10.

Xperia 10 II je v nabídce v černé nebo bílé variantě a od 18. května si ji můžete předobjednat. V prodeji bude model od začátku června 2020 a jeho cena bude 9990 Kč. Předobjednejte si Xperii 10 II do konce května a využijte exkluzivní nabídku. K Vaší předobjednávce obdržíte bezdrátový headset Sony WI-C310B jako dárek.

Úplné specifikace naleznete na https://www.sony.cz/electronics/smartphony/xperia-10m2

[i] Kompatibilita s herními tituly se může různit.

[ii] XPERIA 1 II je vodě a prachu odolná, takže si nemusíte dělat starosti, když vás zastihne déšť nebo když ji potřebujete omýt pod tekoucí vodou, ale nezapomeňte, že všechny porty a krytky musí být pevně uzavřeny. Zařízení byste neměli ponořit do vody úplně nebo je vystavovat působení slané, mořské či chlórované vody nebo tekutinám, jako jsou nápoje. Zneužití a nesprávné použití vede k neplatnosti záruky. Zařízení bylo testováno podle norem IP65/68. Více informací naleznete na https://support.sonymobile.com/global-en/dm/waterresistant/. XPERIA 1 II nemá krytý USB port pro připojení a nabíjení. USB port musí být před nabíjením dokonale suchý.

Společnost Sony je zábavní společnost, jež staví na preciznosti a jedinečnosti svých technologií. Cílem společnosti je prostřednictvím svých produktů a kreativity probudit emoce u samotných spotřebitelů i firem a zároveň jim dát pocit, že se produkty staly jejich neodmyslitelnou součástí a mohou si tak kousek unikátnosti vychutnat každý den – od her a síťových služeb po hudbu, fotografie, spotřební elektroniku a finanční služby. Další informace jsou k dispozici na:http://www.sony.net/