Sledovat Sony Česká republika

Uspořádejte večírek roku s novými vysoce výkonnými audiosystémy od Sony

Tisková zpráva   •   Led 09, 2018 14:52 CET

  • Šiřte svoji hudbu ještě dál se zvukem z těchto vysoce výkonných domácích audiosystémů, který zaplní celou místnost
  • 360˚LIVE SOUND a 360˚ party osvětlení
  • Díky novému režimu TAIKO se z vás stane DJ
  • Vyzvěte své přátele na souboj o titul „krále večírků“

Sony uvádí na trh čtyři fantastické vysoce výkonné domácí audio systémy, které v roce 2018 rozjedou pořádný večírek. Tři možnosti typu „vše v jednom“ - MHC-V81D, MHC-V71D a MHC-V41D nebo “3-dílný” model MHC-M60D – zaplní každou místnost mocným zvukem.

Party v jednom balení

Tyto vysoce výkonné domácí audiosystémy typu „vše v jednom“ šíří díky integrovanému generátoru zvuku Spread Sound Generator[1] po celé místnosti hlasitý a velkolepý zvuk – okamžitě se stanou středem vašeho večírku! Model V81D disponuje funkcí 360˚LIVE SOUND a model V71D nabízí funkci LIVE SOUND. Oba modely nabízejí také psychedelické 360˚party osvětlení, které rozzáří místnost a vytvoří dokonalou atmosféru. Díky funkci ovládání pomocí gest se z vás stane DJ. Teď už nemusíte vůbec opustit svůj obývací pokoj, protože tyto modely nabízejí vše, co je pro party důležité.

Nový režim TAIKO[2], jak napovídá i název v japonštině, umožňuje používat tento vysoce výkonný kompaktní audio systém jako buben. Dodejte své oblíbené skladbě vlastní nádech tím, že ťuknete na dotykový panel, kde si můžete vybrat z množství samplerů se zvuky bubnů. Můžete také využívat ovládání pomocí gest a vybírat pohybem ruky nad horní částí přístroje z množství samplerů s virtuálními nástroji. TAIKO může být také hra, při níž vyťukáváte rytmus a soutěžíte s přáteli, kdo získá více bodů.

Zábavné funkce, kterými ohromíte přátele

Modely V81D, V71D a V41D dokáží spojovat lidi díky svým unikátním interaktivním funkcím, které upoutají každého. Proč se nepodělit na sociálních sítích o to, jak si užíváte noc s funkcí „Party King“? S doprovodnou aplikací „Fiestable” semůžete díky novému tlačítku pro posílání příspěvků na sociálních sítích snadno pochlubit těmito domácími audiosystémy.

Zároveň se můžete certifikovat jako „král večírků“ a přihlásit se do žebříčku party hodnocení. Čím víc večírků si užijete, tím výš v žebříčku vystoupáte! Vaše úspěchy vám mohou dokonce otevřít cestu ke speciálním samplerům.

Propojte zvuk i přátele díky funkci Wireless Party Chain, s níž nyní může propojit až 50 kompatibilních systémů. Můžete také využít možnost připojit více zařízení najednou. K reproduktorům tak lze připojit několik chytrých telefonů zároveň a v roli DJ se můžete střídat. Návštěvníci večírku si tak mohou jednoduše zahrát svoji oblíbenou hudbu.

Tři rozhodně není moc, pokud jde o M60D

Společnost Sony vyvinula nový 3 dílný model a představila M60D. Reproduktory dosahují úctyhodné a zdokonalené úrovně akustického tlaku s vysoce výkonným zesilovačem, který rozproudí každou akci. Systém je také vybaven světly reproduktorů a hlavními jednotkami, které celou party rozzáří!

Nakonec si můžete užívat hudbu z jakéhokoli zdroje, díky CD, DVD, USB, Bluetooth, mikrofonnímu a kytarovému vstupu – a HDMI OUT (ARC), abyste svoji zábavu mohli ještě vylepšit monitorem!

[1]U V71D a V81D.

[2]na V71D a V81D.

Společnost Sony je vedoucí výrobce produktů na poli audio, video, her, komunikace, klíčovacích zařízení a informačních technologií jak pro spotřebitele, tak i pro profesionální trh. Společnost Sony zastává díky svému podnikání v hudebním a zobrazovacím průmyslu, v odvětví počítačové zábavy a online služeb unikátní pozici světového jedničky elektronického a zábavního průmyslu. Sony zaznamenala ve fiskálním roce končícím k 31.3.2018 úhrnné roční prodeje ve výši přibližně 77 miliard USD. Globální webová stránka společnosti Sony: http://www.sony.net/

Přiložené soubory

Dokument Word