Sledovat Sony Česká republika

V rytmu s novými bezdrátovými sluchátky WF-XB700 a WH-CH710N s odstraněním okolního hluku od Sony

Tisková zpráva   •   Dub 20, 2020 08:00 CEST

„Jsme hrdí na to, že můžeme představit nejčerstvější inovace společnosti Sony z oblasti audia. Při jejich konstrukci jsme měli v mysli naše věrné zákazníky,” prohlásil Mike Fasulo, prezident a provozní ředitel divize Sony Electronics North America. „Zmíněné nové modely nabízejí další možnosti, jak si můžete vychutnat technologii EXTRA BASS™ od Sony, a také nejvýkonnější odstranění okolního hluku ve své třídě.”

Vychutnejte si dunivý zvuk modelu WF-XB700 s technologií EXTRA BASS™

Sluchátka XB700 jsou vybavena technologií EXTRA BASS™ od Sony, díky které mají přesný, úderný rytmus, jenž pozvedne každou skladbu. Přinášejí také čisté vokály pro výjimečně bohatý a dokonale vyvážený zážitek z poslechu.

S technologií BLUETOOTH® není nutné připojení pomocí kabelů, takže se sluchátka velmi snadno používají. Výhodou je, že nový Bluetooth čip přenáší zvuk současně do levého i pravého ucha společně, což zaručuje stabilnější připojení a nízkou latenci při sledování videa. Ergonomický tvar v provedení se třemi opěrnými body Tri-hold zajišťuje, že sluchátka při nošení pohodlně sedí.

Užívejte si až 18 hodin poslechu díky šikovnému dobíjecímu pouzdru[1]. Za pouhých 10 minut rychlého dobíjení z pouzdra se sluchátka nabijí na 60 minut přehrávání hudby. Kromě toho splňuje model také standard voděodolnosti IPX4[2], který zaručuje voděodolnost proti stříkající vodě a potu, takže si můžete užívat hudbu v dešti i v posilovně.

Pomocí tlačítek na sluchátkách WF-XB700 můžete nejen spustit nebo zastavovat přehrávání, procházet skladby a měnit hlasitost – nabízí také snadný přístup k hlasovému ovládání vašeho smartphonu a telefonování i přijímání hovorů handsfree.

Zapomeňte na okolní svět s WH-CH710N

S novými sluchátky WH-CH710N s odstraněním okolního hluku uslyšíte více hudby a méně okolních ruchů. Sluchátka využívají technologii odstranění okolního hluku založenou na umělé inteligenci – Artificial Intelligence Noise Cancelation (AINC), která nepřetržitě analyzuje složky okolních zvuků a automaticky vybírá nejefektivnější režim odstranění okolního hluku pro prostředí, v němž se uživatel právě nachází. Sluchátka WH-CH710N dokáží odstranit více okolního hluku než kdy dřív díky tomu, že duální mikrofony sluchátek zachycují zvuk přicházející zepředu i zezadu.

Technologie Near Field Communication (NFC™) umožňuje uživatelům streamovat hudbu z přehrávače bezdrátově do sluchátek jediným společným dotykem obou zařízení. Vestavěná baterie typu Li-ion zajistí přehrávání až 35 hodin nahrávek na jediné nabití. Pokud pospícháte, funkce rychlého nabíjení zajistí 60 minut poslechu po pouhém 10minutovém nabíjení.

Díky nastavitelnému kovovému posuvníku si mohou uživatelé upravit sluchátka přesně na svou velikost. A měkké, oválné náušníky zajistí, že si nikdy nebudou potřebovat od své oblíbené hudby odpočinout. Otočné klouby sluchátek zajistí praktické složení pro pohodlnější přenášení.

Ovládací tlačítka na těle sluchátek umožní rychlé a přesné ovládání přehrávání vaší hudby, stejně tak funkci hands-free nebo pomoc asistentů ve vašem mobilním telefonu.

Ceny a dostupnost

Cena WF-XB700 bude 3 999 Kč/ 150 € a model bude dostupný během dubna v černém a modrém provedení.

Cena WH-CH710N bude 4 150 Kč/ 150 € a model bude dostupný během dubna v černé, tmavě modré a šedé barvě.

Podrobné údaje o produktech jsou k dispozici na:

https://www.sony.cz/electronics/sluchatka-s-paskem/wh-ch710n

https://www.sony.cz/electronics/truly-wireless/wf-xb700

[1] Je nutné 1 dobíjecí pouzdro. 9 hodin výdrž na baterii (špunty) + 9hodin (nabíjecí pouzdro), celkem 18 hodin.

[2] Pouzdro není odolné proti vodě.

Společnost Sony je zábavní společnost, jež staví na preciznosti a jedinečnosti svých technologií. Cílem společnosti je prostřednictvím svých produktů a kreativity probudit emoce u samotných spotřebitelů i firem a zároveň jim dát pocit, že se produkty staly jejich neodmyslitelnou součástí a mohou si tak kousek unikátnosti vychutnat každý den – od her a síťových služeb po hudbu, fotografie, spotřební elektroniku a finanční služby. Další informace jsou k dispozici na:http://www.sony.net/