Sledovat Sony Česká republika

Vysoká kvalita obrazu a zvuku s novým 4K HDR Blu-ray™ přehrávačem UBP-X500 od Sony

Tisková zpráva   •   Srp 07, 2018 09:18 CEST

  • Díky přehrávači 4K HDR Blu-ray s technologií Dolby Atmos budou mít vaše oblíbené filmy vysokou kvalitu obrazu a zvuku, kterou si skutečně zaslouží
  • Zažijte čtyřnásobek rozlišení Full HD a sledujte převratné detaily, barvy i jas
  • Podpora širokého spektra multimédií a formátů
  • Jednoduché a funkční uživatelské rozhraní

4K HDR Blu-ray™ přehrávač UBP-X500 od Sony je ideálním řešením pro sledování 4K Ultra HD Blu-Ray™ disků na domácím kině.

Sledujte ve vysokém rozlišení 4K

Tento Blu-ray přehrávač vám umožní vychutnat si vaše oblíbené filmy ve vysokém rozlišení a s revoluční kvalitou detailů, barev i jasu, jako byste byli v kině – to vše v pohodlí vašeho obývacího pokoje.

Podpora širokého spektra multimédií a formátů

X500 umí mnohem víc, než jen přehrávat 4K Ultra HD Blu-ray disky. Ve vysokém rozlišení můžete sledovat a poslouchat téměř cokoli – včetně Blu-ray, DVD, SACD i většiny digitálních formátů audia a videa.

Kromě toho dokáže UBP-X500 „dopočítat“ pomocí pokročilé technologie vše, co právě sledujete, na rozlišení 4K. Můžete si tak užívat obraz s bohatými detaily dokonce i u obsahu, který není ve formátu 4K.

Intuitivní uživatelské rozhraní

Blu-ray přehrávač se snadno ovládá díky množství šikovných funkcí, mezi které patří ultra rychlé zapnutí nebo automatický standby režim. Kromě toho umožňuje přehledné uspořádání kompaktního dálkového ovládání snadné a přesné procházení obsahu.

Model bude k dostání od poloviny srpna 2018.

Technické specifikace výrobku jsou k dispozici na:

Další novinky od Sony naleznete na: http://presscentre.sony.eu/

Společnost Sony je vedoucí výrobce produktů na poli audio, video, her, komunikace, klíčovacích zařízení a informačních technologií jak pro spotřebitele, tak i pro profesionální trh. Společnost Sony zastává díky svému podnikání v hudebním a zobrazovacím průmyslu, v odvětví počítačové zábavy a online služeb unikátní pozici světového jedničky elektronického a zábavního průmyslu. Sony zaznamenala ve fiskálním roce končícím k 31.3.2018 úhrnné roční prodeje ve výši přibližně 77 miliard USD. Globální webová stránka společnosti Sony: http://www.sony.net/

Přiložené soubory

Dokument Word